Piotr Szczurek - partnerka, wiek, wzrost, trener, waga, zdjęcia. Kim jest Miejski Drwal?

Piotr Szczurek - partnerka, wiek, wzrost, trener, waga, zdjęcia. Kim jest Miejski Drwal?
Autor: https://www.instagram.com/miejski_drwal_insta/ Piotr Szczurek - partnerka, wiek, wzrost, trener, waga, zdjęcia. Kim jest Miejski Drwal?

Piotr Szczurek to jedna z nowych gwiazd Fame MMA. Słynie z dużej siły, kondycji, ale również wysportowanej sylwetki, która imponuje jego fanom w mediach społecznościowych. Kim jest Piotr Szczurek? Czym się zajmuje Miejski Drwal? Przekonajcie się i sprawdźcie garść informacji już teraz!

Spis treści

  1. Piotr Szczurek - kim jest?
  2. Piotr Szczurek - czym się zajmuje, co robi?
  3. Piotr Szczurek - partnerka
  4. Piotr Szczurek - wiek
  5. Piotr Szczurek - wzrost
  6. Piotr Szczurek - waga
  7. Piotr Szczurek - zdjęcia

Piotr Szczurek - partnerka, wiek, wzrost, trener, waga, zdjęcia. Zastanawiacie się, kim jest Miejski Drwal? Szukacie odpowiedzi na pytanie, kto to jest Piotr Szczurek? Love Island to program, dzięki któremu zyskał ogromną sławę. W ostatnim czasie udowodnił swoją siłę, spryt i szybkość biorąc udział w sportowym show Ninja Warior. Trener personalny z Warszawy, co prawda z powodu braku doświadczenia w pokonywaniu ekstremalnych przeszkód, nie pokonał arcytrudnego toru, jednak wykazał się sporymi umiejętnościami. Piotr Szczurek jako Miejski Drwal wypuścił swój e-book pt. Jak Ż(r)YĆ, za sprawą której dzieli się radami treningowymi, a także sposobami jedzenia, by nie tyć i czuć się w formie. 

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Piotr Szczurek - kim jest?

Piotr Szczurek na co dzień mieszka w Warszawie i to właśnie ze stolicy wysyła pozytywną energię, a także rady dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę oraz kondycję. Trener Personalny wydał serię swoich e-booków, ale również prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. Piotr Szczurek, to również świetny coach. Uważa, że należy próbować i uczyć się nowych rzeczy, żeby zbyt szybko się nie zestarzeć. 15 maja 2021 to dzień jego debiutu w klatce Fame MMA. Miejski Drwal wskoczył do karty walk dwa tygodnie przed pojedynkiem, więc nie miał zbyt dużo czasu na przygotowanie. Jego rywalem jest Dawid "Ambro" Ambroziak.

Piotr Szczurek - czym się zajmuje, co robi?

O sobie mówi nieskromnie ekskluzywny wuefista dla dorosłych, jednak skromności nie można mu odmówić. Wiele razy odebrał od losu lekcje pokory. Jego życie przypomina nieco amerykański sen. - Moja droga z Tuchowa, z którego pochodzę, do Warszawy była długa i wyboista - wspomina Piotr Szczurek. - Zanim zostałem trenerem, po drodze zajmowałem się chyba wszystkim, czym można było. Od wykładania towaru na półki w sklepach, po pracę na stoisku rybnym czy w hurtowni z warzywami i owocami. Dzięki temu, że tyle po drodze przeszedłem, żyje mi się teraz łatwiej - podsumowuje.

Bez wątpienia sport odegrał w życiu Miejskiego Drwala bardzo dużą rolę. - Tak naprawdę w sporcie uczymy się przegrywać. Otrzepać się i iść dalej - twierdzi.

Piotr Szczurek - partnerka

Piotr Szczurek marzył o tym, by znaleźć miłość swojego życia. Wziął udział w programie Love Island. Wyspa Miłości i to tam poznał Stellę Staniszewską, czyli 'Wojowniczkę Życia'. 

Piotr Szczurek - wiek

Ile lat ma Piotr Szczurek? Trener personalny uważa, że wszystko, co najlepsze w sporcie dopiero jest przed nim. Wysportowany zawodnik Fame MMA ma 36 lat.

Piotr Szczurek - wzrost

Ile wzrostu ma Piotr Szczurek? Odpowiedź brzmi 179 centymetrów. 

Piotr Szczurek - waga

Ile waży Piotr Szczurek? Waga będzie znana 14 maja 2021, czyli tuż po oficjalnej ceremonii ważenia przed Fame MMA 10. Nieoficjalnie mówi się, że zawodnik wniesie na wagę ok. 82 kilogramy. 

Piotr Szczurek - zdjęcia

Zdjęcia Piotra Szczurka to prawdziwe sztosy, które cieszą się dużą popularnością głównie na Instagramie. Oficjalny profil @miejski_drwal_insta śledzi ponad 130 tysięcy osób. Najpopularniejsze fotki mają od 20 do 30 tysięcy polubień. Oto kilka zdjęć Piotra Szczurka, którymi podzielił się ze swoimi obserwującymi:

Najnowsze