Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? Gdzie i jak wykupić? [CENA]

Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? Gdzie i jak wykupić? [CENA]
Autor: Lizakowska / Fame MMA Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? Gdzie i jak wykupić? [CENA]

Fame MMA 10 na żywo to gwarancja dużych emocji, a dostarczą je czołowe gwiazdy cieszące się popularnością w mediach społecznościowych, czy platformach wideo. Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? Już teraz warto się przekonać i sprawdzić zasady sprzedaży transmisji.

Spis treści

 1. Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? [CENA]
 2. Fame MMA 10 PPV - gdzie, jak wykupić?

Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? Zastanawiacie się, jaka jest cena Fame MMA 2021 PPV? Transmisja w internecie to jedyna możliwość, by przeżywać ogromne emocje z udziałem popularnych gwiazd internetu, czy telewizji. Oglądając Fame MMA 10 PPV na żywo będziecie świadkami elektryzującego pojedynku Arka Tańculi z Mateuszem Murańskim. Od kilku tygodni zawodnicy obrzucali się najcięższymi słowami i zarzucali sobie wykroczenia przekraczające granice prawa. Kwestia tego, ile kosztuje PPV Fame MMA 10 live interesuje również osoby wyczekujące pojedynku Marcina Dubiela i Cezarego Nykiela, ale przede wszystkim starcia wieczoru. Karta walk Fame MMA 10 wyraźnie pokazuje, że w ostatniej kolejności, w rękawicach bokserskich zawalczy Don Kasjo z Normanem Parke. Stawką tego pojedynku jest sztabka złota, a także pas króla, który obiecał oddać Kasjusz Życiński w przypadku porażki.

DYMY na konferencji FAME MMA 10. TEGO NIE POKAZAŁA KAMERA!

Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? [CENA]

Cena Fame MMA 10 PPV interesuje wiernych fanów walk czołowych gwiazd federacji, ale przede wszystkim nowych kibiców, którzy chcą oglądać walki Fame MMA na terenie RP, ale również poza jej granicami. Ile kosztuje PPV Fame MMA 10? Jaka jest cena? Oto dokładna rozpiska, bo Fame MMA 10 PPV możecie wykupić w dwóch wariantach:

Fame MMA 10 LIVE 1080p + 7 DNI VOD

 • Hotpay - 29,99 zł
 • PayPal - 33,99 zł
 • PayU - 30,99 zł
 • PaysafeCard - 29,99 zł
 • Stripe - 33,99 zł

Fame MMA 10 LIVE LIVE 720p + 48H VOD

 • Hotpay - 23,99 zł
 • PayPal - 27,99 zł
 • PayU - 24,99 zł
 • PaysafeCard - 23,99 zł
 • Stripe - 27,99 zł

Fame MMA 10 PPV - gdzie, jak wykupić?

Gdzie wykupić Fame MMA 10 PPV? Jak to zrobić? Zasady są banalnie proste. Sprzedaż, jak i transmisja odbywają się za pośrednictwem strony internetowej https://famemma.tv. Jeśli chcecie oglądać Fame MMA 10 na żywo, musicie założyć konto, zalogować się, a następnie przejść do opcji kup dostęp. Zanim zakupicie pay-per view warto skorzystać z testowego odtwarzacza i upewnić się, że Wasza przeglądarka nie potrzebuje żadnej dodatkowej wtyczki. Transmisję Fame MMA PPV możecie wykupić już teraz.

Najnowsze