Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?
Autor: SZYMON STARNAWSKI / Polska Press/East News Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Kto walczy na Fame MMA 11? Jak wygląda karta walk Fame MMA 11? Zdecydowanie to obok daty wydarzenia najważniejsza kwestia. Kibice liczą, że zobaczą emocjonujące pojedynki wielkich gwiazd federacji. Chcą także zobaczyć znane osobistości, debiutujące w okrągłej klatce. Czy tak się stanie? Przekonacie się sprawdzając rozpiskę pojedynków.

Fame MMA 11 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Cztery podstawowe kwestie, które pomogą wam dowiedzieć się, kto walczy na Fame MMA 11. Lista i rozpiska walk na kolejnej odsłonie gali wzbudza emocje. Kibice chcą, by karta walk Fame MMA 11 była na równie wysokim poziomie, co zestawienia na dziesiątej edycji wydarzenia. Wtedy to Don Kasjo został zestawiony z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke. Włodarze, oprócz tego starcia, dodali do karty aż dziewięć innych pojedynków. Wśród nich potyczka w okrągłej klatce pomiędzy aktorami znanymi z serialu Lombard, życie pod zastaw. Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański postanowili swój wielomiesięczny konflikt oficjalnie rozwiązać w oktagonie.

Fame MMA 11 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 11?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Fame MMA 11 - KARTA WALK

Karta walk Fame MMA 11 odkrywana będzie z biegiem czasu. Mówi się o tym, że podczas Fame MMA 11 dojdzie do pojedynku Popka z Kizo. Raperzy początkowo mieli zmierzyć się podczas dziewiątej odsłony gali, jednak Paweł Mikołajuw doznał poważnej kontuzji nadgarstka. Kibice chcą, by do oktagonu wrócili Kacper Blonsky, Piotr Szeliga, Kubańczyk i Anna Andrzejewska. Karta walk ujawniana będzie w tym miejscu.

 1. Paweł Popek Monster Mikołajuw - Piotr Piechowiak [?]
 2. Norbert Smolasty Smoliński - TBA 
 3. Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
 4. TBA - TBA
 5. TBA - TBA
 6. TBA - TBA
 7. TBA - TBA
 8. TBA - TBA
 9. TBA - TBA
 10. TBA - TBA
 11. TBA - TBA
Najnowsze