Fame MMA 11 - DATA, KARTA WALK, BILETY, ZAWODNICY, MIEJSCE. Kiedy jest Fame MMA 11?

Fame MMA 11 - DATA, WALKI, ZAWODNICY, MIEJSCE, BILETY
Autor: FAME MMA / materiał prasowy Fame MMA 11 - DATA, WALKI, ZAWODNICY, MIEJSCE, BILETY

Fame MMA 11 z udziałem popularnych gwiazd, to gwarancja dużych emocji. Kiedy jest Fame MMA 11? Kto walczy na gali? Czy kibice mogą wejść do hali, by obejrzeć walki na Fame MMA 11 na żywo? Garść szczegółów, jak i odpowiedzi na te pytania podrzucamy na ESKA.pl.

Spis treści

 1. Fame MMA 11 - DATA
 2. Fame MMA 11 - WALKI
 3. Fame MMA 11 - ZAWODNICY
 4. Fame MMA 11 - MIEJSCE
 5. Fame MMA 11 - BILETY

Fame MMA 11 - DATA, WALKI, ZAWODNICY, MIEJSCE, BILETY: to tradycyjnie pięć kwestii, które najbardziej interesują fanów popularnej federacji. Kiedy jest Fame MMA 11? Zastanawiacie się, jakie walki na Fame MMA 11 uświetnią widowisko? Czy bilety na Fame MMA 11 będą dostępne i wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności? Tyle pytań, a odpowiedzi znajdziecie w jednym miejscu. Niewątpliwie gala Fame MMA 11 przyciągnie uwagę internautów głównie ze względu na to, jak wygląda karta walk. Włodarze przyzwyczaili kibiców do tego, że pojawiają się niespodziewane zestawienia, o których nikt nawet nie śnił. Tak było chociażby podczas siódmej odsłony wydarzenia, w czasie której fani obejrzeli pojedynek Popka ze Stiflerem, czy ósmej edycji z Marcinem Dubielem i Kacprem Błońskim w roli głównej. W czasie dziesiątej gali dojdzie do elektryzującego pojedynku Don Kasjo z Normanem Parke. Możecie mieć pewność, że sporo będzie się działo również podczas Fame MMA 11.

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

JEST MI KUR** WSTYD!! ZAŁAMANY WARDĘGA po FAME MMA 9

Fame MMA 11 - DATA

Kiedy jest Fame MMA 11? Data wydarzenia powinna zostać zapisana w kalendarzu przez największych kibiców walk federacji. Gala Fame MMA 11 ma się odbyć we wrześniu 2021 roku. Organizatorzy celują w daty: 4, 11, 18 lub 25 września. 

Fame MMA 11 - WALKI

Kto walczy na Fame MMA 11? Jedno z najczęściej zadawanych pytań przez internautów nie ma jeszcze odpowiedzi. Mówi się, że do okrągłej klatki powróci Popek, który ma zmierzyć się z Kizo. Do starcia tych zawodników miało dojść w czasie dziewiątej gali Fame MMA, jednak Popek doznał kontuzji palca. Całkiem możliwe, że do klatki powróci Anna IFBB Andrzejewska, która pokazała waleczne serce w starciu z Karoliną Brzuszczyńską. Kibice liczą również, że zobaczą starcie pomiędzy Kubą Posteremczakiem a Krystianem Wilczakiem. Trzymają także kciuki za powrót do oktagonu Sylwestra Wardęgi.

Karta walk Fame MMA 11:

 1. Norbert Smolasty Smoliński - TBA
 2. Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
 3. TBA - TBA
 4. TBA - TBA
 5. TBA - TBA
 6. TBA - TBA
 7. TBA - TBA
 8. TBA - TBA
 9. TBA - TBA
 10. TBA - TBA

Fame MMA 11 - ZAWODNICY

Zawodnicy na Fame MMA 11 zagwarantują emocje na wysokim poziomie. Kto pojawi się na gali? Poniżej potencjalna karta walk Fame MMA 11. Na pierwsze oficjalne ogłoszenia musimy poczekać:

 • Paweł POPEK Mikołajuw - Patryk KIZO Woziński
 • Sylwester Wardęga - TBA
 • Kuba Posteremczak - Krystian Wilczak
 • Anna IFBB Andrzejewska - Karolina ZUSJE Smogulecka
 • Kacper Blonsky - TBA

Fame MMA 11 - MIEJSCE

Gdzie odbędzie się Fame MMA 11? Kibice mają nadzieję, że uda się zorganizować wydarzenie w hali sportowej, która zostanie otwarta również dla nich.

Fame MMA 11 - BILETY

Bilety na Fame MMA 11 z pewnością rozejdą się w szybkim tempie. Kibice od szóstej odsłony nie mogą oglądać Fame MMA na żywo z trybun. Włodarze mają nadzieję, że już we wrześniu będą mogli wpuścić fanów do areny, w której odbędą się walki.

HYPE MMA 2021 - karta walk, walki, uczestnicy. Kto bierze udział i jak się zgłosić?

Najnowsze