Fame MMA 11 - DATA, WALKI, ZAWODNICY, MIEJSCE, BILETY

i

Autor: FAME MMA / materiał prasowy Fame MMA 11 - DATA, WALKI, ZAWODNICY, MIEJSCE, BILETY

Fame MMA 11 - DATA, KARTA WALK, BILETY, ZAWODNICY, MIEJSCE. Kiedy jest Fame MMA 11?

2021-10-02 21:18

Fame MMA 11 z udziałem popularnych gwiazd, to gwarancja dużych emocji. Kiedy jest Fame MMA 11? Kto walczy na gali? Czy kibice mogą wejść do hali, by obejrzeć walki na Fame MMA 11 na żywo? Garść szczegółów, jak i odpowiedzi na te pytania podrzucamy na ESKA.pl.

Spis treści

 1. Fame MMA 11 - DATA
 2. Fame MMA 11 - WALKI
 3. Fame MMA 11 - ZAWODNICY
 4. Fame MMA 11 - MIEJSCE
 5. Fame MMA 11 - BILETY

Fame MMA 11 - DATA, WALKI, ZAWODNICY, MIEJSCE, BILETY: to tradycyjnie pięć kwestii, które najbardziej interesują fanów popularnej federacji. Kiedy jest Fame MMA 11? Zastanawiacie się, jakie walki na Fame MMA 11 uświetnią widowisko? Czy bilety na Fame MMA 11 będą dostępne i wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności? Tyle pytań, a odpowiedzi znajdziecie w jednym miejscu. Niewątpliwie gala Fame MMA 11 przyciągnie uwagę internautów głównie ze względu na to, jak wygląda karta walk. Włodarze przyzwyczaili kibiców do tego, że pojawiają się niespodziewane zestawienia, o których nikt nawet nie śnił. Tak było chociażby podczas siódmej odsłony wydarzenia, w czasie której fani obejrzeli pojedynek Popka ze Stiflerem, czy ósmej edycji z Marcinem Dubielem i Kacprem Błońskim w roli głównej. W czasie dziesiątej gali dojdzie do elektryzującego pojedynku Don Kasjo z Normanem Parke. Możecie mieć pewność, że sporo będzie się działo również podczas Fame MMA 11.

FAME MMA 11 LIVE - RELACJA ONLINE 2.10.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Wyniki walk Fame MMA 11. Kto wygrał na Fame MMA 2.10.2021? [WYNIKI]

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Fame MMA 11 - DATA

Kiedy jest Fame MMA 11? Data wydarzenia powinna zostać zapisana w kalendarzu przez największych kibiców walk federacji. Gala Fame MMA 11 odbędzie się 2 października 2021.

Fame MMA 11 - WALKI

Kto walczy na Fame MMA 11? Jedno z najczęściej zadawanych pytań przez internautów nie ma jeszcze odpowiedzi. Mówiło się, że do okrągłej klatki powróci Popek, który ma zmierzyć się z Kizo. Do starcia tych zawodników miało dojść w czasie dziewiątej gali Fame MMA, jednak Popek doznał kontuzji palca. Ostatecznie na pojedynek tych zawodników będzie trzeba zaczekać, ponieważ nie znaleźli się w karcie walk. Oto oficjalna fight card Fame MMA 11:

Karta walk Fame MMA 11:

 1. Borys Mańkowski - Norman Parke (Dirty Boxing - 15 minut bez rund) - walka wieczoru
 2. Wojtek WiP Bros Przeździecki - Marcin Dubiel [Sylwester Wardęga kontuzja] - co main event
 3. Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA
 4. Norbert Smolasty Smoliński - Piotr Miły Pan Kołaczyński
 5. Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
 6. Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula
 7. Filip Zabielski - Maksym Ziółkowski - Michał Boxdel Baron [kontuzja]
 8. Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik
 9. Krystian Krycha Wilczak - Aleksandr Sasha Muzheiko
 10. Piotr Szeli Szeliga - Krzysztof Fericze
 11. Mikołaj Mixer Magdziarz - Piotr Popo Węgrzyn

Fame MMA 11 - ZAWODNICY

Zawodnicy na Fame MMA 11 zagwarantują emocje na wysokim poziomie. Kto pojawi się na gali? Absolutnie i bez wątpienia prawdziwym hitem będzie pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Panowie skrzyżują rękawice MMA w boksie bez żadnych przerw. W okrągłej klatce zadebiutuje Smolasty, a także Miły Pan, który ostatnio daje się poznać pod pseudonimem Kouchi. W oktagonie po raz pierwszy pojawi się również Wojtek Przeździecki, znany jako Wip Bros. Jego rywalem miał być nieustraszony przywódca Watahy, Sylwester Wardęga. Ten jednak doznał kontuzji i zastąpi go Marcin Dubiel. Sylwester Wardęga zawalczy w formule bokserskiej, a jego rywalem będzie Danny Ferreri. Kontuzji doznał również Boxdel. Współorganizator wydarzenia na dwa dni przed galą zgłosił niedyspozycję. W jego miejsce wskoczył Filip Zabielski.

Fame MMA 11 - MIEJSCE

Gdzie odbędzie się Fame MMA 11? Kibice pojawią się w Arenie Gliwice.

Fame MMA 11 - BILETY

Bilety na Fame MMA 11 z pewnością rozejdą się w szybkim tempie. Kibice od szóstej odsłony nie mogą oglądać Fame MMA na żywo z trybun. W końcu będzie to możliwe, bo bilety są w sprzedaży. 

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?