Fame MMA 10 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 15.05.2021?

2021-05-16 10:36
Fame MMA 10 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 15.05.2021?
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 10 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 15.05.2021?

Fame MMA 10 - wyniki walk live to doskonała opcja dla osób, które z różnych powodów nie mogą oglądać gali na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 10, 15 maja 2021? Jakie są wyniki walk Fame MMA 10? Jak pod tym względem prezentuje się gala? Przekonajcie się sprawdzając już teraz na ESKA.pl.

Fame MMA 10 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Zastanawiacie się, kto wygrał na Fame MMA 10? Jak wyglądała gala Fame MMA 15.05.2021Wyniki najbardziej interesują osoby, które przegapiły galę lub z różnych powodów nie mogły oglądać jej w systemie pay per view. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak ułożyły się wyniki Fame MMA 10, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. W czasie Fame MMA 15 maja 2021 hitem wieczoru była walka Don Kasjo z Normanem Parke. Irlandczyk, który związany jest z UFC wyzwał do pojedynku Kasjusza Życińskiego. Po długich negocjacjach w kontrakcie zaznaczono, że walka odbędzie się w formule bokserskiej pięć rund po trzy minuty. Kibice czekali również na wynik walki Fame MMA 10 pomiędzy Mateuszem Murański a Arkiem Tańculą. Panowie od kilkunastu miesięcy wymieniali się ostrymi spostrzeżeniami na swój temat aż w końcu postanowili rozwiązać ten konflikt w okrągłej klatce. Fame MMA 10 na żywo to także walka o pas federacji do 77 kilogramów. Dawid Malczyński broni go przed świetnie dysponowanym Adrianem Polańskim. Kamila Wybrańczyk natomiast stanęła przed wyzwaniem pokonania Marty Linkiewicz. Tu również na szali pojawił się pas federacji, który został odebrany Lil Masti. Kto wygrał na Fame MMA 10?

Fame MMA 11 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto walczy na Fame MMA 11?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
Sonda
Fame MMA 11 - czy chciałbyś(chciałabyś) zobaczyć galę na żywo?

Fame MMA 10 live - WYNIKI WALK [NA ŻYWO]

Fame MMA 10 live wyniki walk podrzucamy w tym miejscu. Kto wygrał walki na Fame MMA 15 MAJA 2021? Jak prezentują się wyniki Fame MMA 10? Jeśli nie możecie oglądać gali to dowiecie się tego w tym miejscu. Dodatkowo przygotowaliśmy dla was Fame MMA 10 live relację na żywo. Za jej sprawą możecie śledzić galę minuta po minucie. 

Fame MMA 10 - wyniki walk live prezentują się następująco [FAME MMA 10 - WYNIKI: ODŚWIEŻ STRONĘ]

  • Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński vs Norman Parke: wygrana Normana Parke po decyzji sędziów [Boxdel złoży protest o wynik]
  • Marcin Dubiel - Cezary Nykiel: wygrana Dubiela w drugiej rundzie poprzez duszenie gilotyną. 
  • Dawid Malczyński - Adrian 'Polak' Polański: techniczny nokaut w drugiej rundzie [Adrian Polański nowym mistrzem kategorii półśredniej]
  • Kamila Wybrańczyk - Marta Linkiewicz: nową mistrzynią federacji w kategorii do 61,2 kg po nie jednogłośnej decyzji sędziów zostaje Marta Linkiewicz.
  • Mateusz Murański - Arkadiusz 'Aroy' Tańcula: Aroy zwycięzcą po jednogłośnej decyzji sędziów.
  • Piotr Pająk - Alan Kwieciński: Piotr Pająk zwycięzcą po technicznym nokaucie (duszenie gilotynowe) w 2. rundzie!
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Mateusz 'Haribo' Gąsiewski: wygrana Ferrariego po 58 sekundzie 2. rundy
  • Łukasz Lupa - Gabriel 'Arab' Al-Sulwi: Gabriel Arab Al-Sulwi wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów!
  • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek: Po jednogłośnej decyzji sędziów zwycięzcą jest Michał Gała.
  • Dawid 'Ambro' Ambroziak vs Piotr Szczurek: zwycięstwo Miejskiego Drwala po jednogłośnej decyzji sędziów.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze