The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Edyty Górniak [LISTA UCZESTNIKÓW]

The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Edyty Górniak [LISTA UCZESTNIKÓW]
Autor: screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCz-tVpdKaxTWdEGgAoIeggQ The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Edyty Górniak [LISTA UCZESTNIKÓW]

The Voice of Poland 10 z Edytą Górniak, to gwarancja, że uczestnicy z jej ekipy będą odpowiednio przygotowani. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej po kilkuletniej przerwie ponownie zasiadła na czerwonym, obracanym fotelu, by walczyć o najciekawsze muzyczne talenty. Kto trafił do drużyny Edyty Górniak? Kim są uczestnicy, których wybrała artystka? Pełna lista aktualizowana na ESKA.pl!

The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Edyty Górniak będzie najlepsza? Czy osoba, która uznała, że drużyna Edyty Górniak w The Voice of Poland 11 jest najlepsza, wygra program? Dla wielu uczestników wybór legendarnej artystki polskiej sceny muzycznej może być bardzo dobrą decyzją. Edyta Górniak chętnie dzieli się swoją wiedzą i doskonale potrafi przekazać wiedzę związaną ze śpiewaniem, czy chociażby radzeniem sobie ze stresem. Artystka uczy również wrażliwości na wszystkie dźwięki. Wszystkie swoje mocne, trenerskie strony, pokazała szlifując talent uczestników The Voice of Poland w trzeciej, piątej i szóstej edycji programu. Doprowadziła do zwycięstwa Roksanę Węgiel w The Voice Kids. Kto jest w drużynie Edyty Górniak? Lista uczestników do sprawdzenia poniżej.

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Edyty Górniak

Drużyna Edyty Górniak - kto jest w zespole? Kto szlifuje głos pod okiem gwiazdy, która w 1994 roku niemalże wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji? Pierwszych uczestników poznaliśmy po przesłuchaniach w ciemno 12 września 2020. Oto komplet uczestników w ekipie Edyty Górniak:

The Voice of Poland 2020 - KRADZIEŻE Edyty Górniak

Najnowsze