Miłosz Mogielski oczarował hitem Eda Sheerana. Kim jest uczestnik The Voice of Poland 11?

Miłosz Mogielski
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Jedenasta edycja The Voice of Poland wciąż zaskakuje. W grze pojawia się coraz więcej utalentowanych uczestników. Do grona szczęśliwców, którzy pomyślnie przeszli etap Przesłuchań w ciemno dołączył Miłosz Mogielski. Wokalista zaśpiewał hit Eda Sheerana i porwał połowę panelu jurorskiego. Co o nim wiemy? Sprawdź na ESKA.pl.

Miłosz Mogielski w The Voice of Poland pokazał, na co go stać. Uczestnik zdecydował się na zaprezentowanie podczas Przesłuchań w ciemno kawałka z repertuaru wielkiej gwiazdy muzyki pop - Eda Sheerana. Jak się okazało, był to dobry wybór. Wykonanie chłopaka spodobało się zarówno Michałowi Szpakowi, jak i Edycie Górniak, którzy odwrócili swoje fotele i zachęcali Miłosza, by dołączył do ich drużyny. Kogo ostatecznie wybrał uczestnik? Pod czym czujnym okiem chce dalej kształcić swój wokal? Sprawdźcie koniecznie!

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Miłosz Mogielski - The Voice of Poland

Wykonanie Dive sprawiło, że Miłosz oficjalnie rozpoczął swoją przygodę z formatem The Voice of Poland. Uczestnik zdecydował, że na dalszych etapach show chce współpracować z Edytą Górniak.

Jeśli chcielibyście usłyszeć więcej utworów w wykonaniu Miłosza, jest to możliwe. Covery wokalisty są dostępne na YouTubie.

Najnowsze