Anna Serafińska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Odwróciła cztery fotele!

2020-09-19 21:32 Ewelina Kulasza
Anna Serafińska
Autor: Materiały Prasowe/TVP, Jan Bogacz

Kim jest Anna Serafińska? To uczestniczka The Voice of Poland 11. Artystka zaśpiewała polską piosenkę Gołębi Puch, czym oczarowała wszystkich trenerów show! Czyją drużynę wybrała? Najważniejsze informacje o Ani poznacie na ESKA.pl.

Anna Serafińska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? To ona swoim głosem zachwyciła trenerów i każdy z nich odwrócił swój czerwony fotel. Wokalistka pojawiła się w najnowszej, jedenastej edycji show i podczas przesłuchań w ciemno zaprezentowała na scenie piosenkę z repertuaru Lombardu zatytułowaną Gołębi Puch. Swoim głosem oczarowała trenerów do tego stopnia, że wszyscy odwrócili swoje czerwone fotele. Anna Serafińska finalnie wybrała drużynę Edyty Górniak, która jako pierwsza się do niej odwróciła i to właśnie pod jej skrzydłami będzie dalej walczyć w programie. CO ciekawe, podczas występu Ani zostali zablokowani specjalnym przyciskiem - Tomson i Baron. Co musicie wiedzieć o artystce?

Anna Serafińska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland

Kim jest utalentowana Anna Serafińska, która wystąpiła w The Voice of Poland 11? Na co dzień Ania jest sekretarką, a po pracy dosłownie szaleje! Jej droga artystyczna rozpoczęła się w szkole podstawowej i trwa do dziś, a dla Ani jest po prostu szczęściem! Chciałaby, aby udział w programie przywrócił również funkcjonowanie starego zespołu Hazard, do którego należała kilka lat temu. Póki co w sieci nie ma zbyt wielu informacji na jej temat. Z pewnością w trakcie programu poznamy o niej więcej informacji. Jedno jest pewne, będzie o niej na pewno głośno!

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze