Natalia Cwajna - kim jest? Uczestniczka The Voice of Poland 11 czaruje anielskim głosem!

2020-10-17 21:31 Rafał Wróblewski
Natalia Cwajna - kim jest? Uczestniczka The Voice of Poland 11 czaruje anielskim głosem!
Autor: The Voice of Poland / TVP / Jan Bogacz Natalia Cwajna - kim jest? Uczestniczka The Voice of Poland 11 czaruje anielskim głosem!

Natalia Cwajna czaruje anielskim głosem, ale również olśniewa na muzycznej scenie. Kim jest uczestniczka, która zrobiła wrażenie na Edycie Górniak? Poznajcie ją sprawdzając informacje na ESKA.pl!

Natalia Cwajna - kim jest? Uczestniczka The Voice of Poland 11 może namieszać! Śmiało można ją nazwać wokalistką objawieniem jesiennej odsłony muzycznego show, o czym szybko przekonała się Edyta Górniak. To właśnie na trenerce, która stworzyła z Gromee hit zatytułowany Król, zrobiła największe wrażenie. Nic dziwnego, ponieważ Natalia Cwajna śpiewa od wielu lat. Do programu Voice of Poland 11 przyszła, by potwierdzić poziom swoich umiejętności.

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Natalia Cwajna - kim jest, kto to

Natalia Cwajna wielokrotnie występowała na scenie Nyskiego Domu Kultury. Wystąpiła również w koncertach organizowanych przez Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia. Zaśpiewała utwór zatytułowany Anioł oraz To tylko tango. Natalia ma 21 lat i z pewnością duże szanse na zdobycie polskiej sceny muzycznej. Zawsze lubiła tańczyć i chciałaby po prostu śpiewać w życiu.

Natalia Cwajna w The Voice of Poland 11

Natalia Cwajna w The Voice of Poland 11 zaśpiewała w Przesłuchaniach w Ciemno utwór Od kołyski, pod którym podpisuje się Dżem. Swój fotel odwróciła Edyta Górniak, ale również Michał Szpak. Natalia stanęła przed trudną decyzją wyboru, do którego trenera dołącza. Po chwili przemyśleń zdecydowała, że swój głos będzie szlifować pod okiem Edyty Górniak!

Jej przygoda z programem zakończyła się na etapie bitew. Natalia Cwajna odpadła po walce z Olą Matyką. 

Najnowsze