Ignacy Błażejowski wzruszył całą Polskę! Kim jest uczestnik The Voice of Poland?

Ignacy Błażejowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland?
Autor: The Voice of Poland / materiał prasowy Ignacy Błażejowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland?

Kim jest Ignacy Błażejowski? Jego talent z pewnością zasługuje na waszą uwagę. Młody chłopak kilka lat temu oczarował publiczność i teraz ponownie spróbuje to zrobić. Poznajcie bliżej Ignacego Błażejowskiego - na ESKA.pl.

Ignacy Błażejowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland? Warto mu się bliżej przyjrzeć i poznać go jeszcze bardziej, a wszystko dlatego, że już wkrótce może namieszać na muzycznym rynku. Ignacy Błażejowski w The Voice of Poland na pewno poradzi sobie ze stresem, ponieważ cztery lata temu występował przed publicznością, widzami i jurorami. Mowa o jego udziale w muzycznym programie Mali Giganci. Mając zaledwie 12 lat, wspólnie z Julią Błaszczyk, wykonał balladę Say Something. Wideo w sieci ma ponad 1,7 miliona wyświetleń.

Ignacy Błażejowski wygrał bitwę w The Voice of Poland walcząc w muzycznym pojedynku z Miłoszem Mogielskim.

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Ignacy Błażejowski - kim jest?

Ignacy Błażejowski, to 16-letni wokalista, który uwielbia wykonywać covery znanych hitów. W sieci znajdziecie między innymi jego wykonanie hitu Say A Little Prayer, Arethy Franklin.

Jest uczniem II klasy liceum szkoły muzycznej II stopnia w Krośnie w klasie fortepianu. Swoją pasję muzyczną rozwijał od najmłodszych lat w Studio piosenki SWING w Krośnie, natomiast obecnie uczę się dodatkowo pod okiem Almiry Szachowicz. W wolnych chwilach komponuje, pisze teksty i nagrywa swoje własne utwory (jeden z nich - koniec został niedawno pojawił się w sieci). Poprzez swoją muzykę chciałby trafić do szerszej publiczność i podzielić się z nią cząstką siebie.

Ignacy Błażejowski - The Voice of Poland 11

Ignacy Błażejowski po czterech latach od momentu, gdy wzruszył widzów w programie Mali Giganci, powraca i ponownie czaruje swoim głosem. Młody wokalista wykonał w Przesłuchaniach w Ciemno megahit I See Fire, Eda Sheerana. Odwrócił się Michał Szpak, który z pewnością pamięta, gdy tym wykonaniem przekonała go do siebie Marta Gałuszewska. Czerwony przycisk wcisnęła również Edyta Górniak i to do jej ekipy dołączył młody chłopak. 

Najnowsze