Magda Ćwiertnia - kim jest uczestniczka The Voice of Poland? Zaśpiewała Arianę Grandę i wszyscy mieli ciarki!

2020-10-24 21:34 Ewelina Kulasza
Magda Ćwiertnia
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP Magda Ćwiertnia

Kim jest Magda Ćwiertnia, która urzekła wszystkich trenerów w The Voice of Poland 11? To nowa uczestniczka, która podczas Przesłuchań w Ciemno, wyszła na scenę i zaśpiewała wielki hit Ariany Grande - One Last Time. Co musicie o niej wiedzieć? Jej głos wywołuje ciarki na ciele!

Magda Ćwiertnia - kim jest uczestniczka The Voice of Poland? To ona wyszła na scenę podczas Przesłuchań w Ciemno i zaśpiewała kawałek Ariany Grande - One Last Time. Swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich trenerów, którzy odwrócili w jej stronę swoje czerwone fotele. Jak widać na przecieku, który został opublikowany na oficjalnym Facebooku programu, pierwsi odwrócili się Urszula Dudziak, a także Tomson i Baron. Następnie prawie w jednym momencie przyciski nacisnęli Michał Szpak oraz Edyta Górniak. Magda Ćwiertnia nie kryła radości i zaskoczenia, że zachwycili się nią wszyscy trenerzy! Kogo finalnie wybrała? W czyjej drużynie będzie walczyć dalej w The Voice of Poland?

Magda Ćwiertnia przegrała na etapie bitew z Anną Gąsienicą-Byrcyn, ale na szczęście została skradziona przez Urszulę Dudziak, dzięki czemu znalazła się na specjalnym czerwonym krześle.

Magda Ćwiertnia - kim jest?

Kim jest Magda Ćwiertnia, która wyszła na scenę i oczarowała jurorów? To dziewczyna, która po prostu kocha muzykę! Co ciekawe, Magda czuje się świetnie w popowych aranżacjach i idealnie pokazała to na scenie w The Voice of Poland 11. Jej wykonanie piosenki Ariany Grande - One Last Time zachwyciło wszystkich trenerów, aż mieli ciarki na ciele! Do czyjej drużyny poszła Magda? Do Edyty Górniak!

Magda Ćwiertnia - wiek

Ile lat ma Magda Ćwiertnia? Uczestniczka jedenastej edycji The Voice of Poland skończyła 20 lat.

Magda Ćwiertnia - Instagram

Magda Ćwiertnia jest aktywna również na Instagramie. W popularnej aplikacji możecie znaleźć ją pod nazwą @immagdac.

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze