Kasia Miernik-Jeremias niczym Beyonce. Co wiemy o uczestniczce The Voice of Poland?

2020-10-17 22:12
Kasia Miernik-Jeremias
Autor: Fot. Jan Bogacz/TVP

W jedenastej edycji The Voice Kids nie brakuje talentów. Kolejną uczestniczką, której udało się wywalczyć miejsce w programie jest Kasia Miernik-Jeremias. Wokalistka wykonała na żywo jedną z najpiękniejszych ballad w repertuarze Beyonce, czym kupiła sobie uwielbienie trenerów. Co o niej wiemy? Sprawdź na ESKA.pl.

Kasia Miernik-Jeremias - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Informacji na jej temat z pewnością będą poszukiwać widzowie, których oczarował jej głos. Wokalistka jest kolejną osobą, która pomyślnie przeszła etap Przesłuchań w ciemno do programu. Wszystko za sprawą zapierającego dech w piersiach wielkiego hitu z repertuaru Beyonce - I was here. W stronę uczestniczki odwrócili się zarówno Michał Szpak, jak i Edyta Górniak. Komu z nich udało się przekonać Kasię? Co o niej wiemy? Sprawdźcie koniecznie już teraz!

Blokada - nowe reguły w The Voice of Poland. O co chodzi?

Kasia Miernik-Jeremias - The Voice of Poland

Podopieczna Edyty Górniak śpiewa od lat. Nic dziwnego, że w końcu zdecydowała się na spróbowanie swoich sił w programie The Voice of Poland. Jeśli macie niedosyt talentu Kasi, na YouTubie bez problemu znajdziecie jej inne występy. 

Kasia Miernik Jeremias przegrała bitwę z Anną Nadkierniczną, ale została skradziona przez Urszulę Dudziak. 

Najnowsze