Angelika Kiepura to wulkan energii! Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2020?

2020-09-27 11:19 Rafał Wróblewski
Angelika Kiepura to wulkan energii! Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2020?
Autor: The Voice of Poland / TVP Angelika Kiepura to wulkan energii! Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2020?

Angelika Kiepura, to objawienie The Voice of Poland 2020? Kim jest uczestniczka, której głosem zaintrygowały się dwie trenerki? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów - na ESKA.pl.

Angelika Kiepura - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2020? Po obejrzeniu jej występu wiele osób uzna, że ta dziewczyna może nieźle namieszać w muzycznym programie Telewizji Polskiej. Upewnią się, gdy znajdą w internecie covery wielkich hitów, za które odpowiada Angelika. Nagrała między innymi swoją interpretację hitu Lustra, Natalii Szroeder, I Will Always Love You, Whitney Houston, czy chociażby Sztorm od Donatana i Cleo.

Angelika Kiepura - kim jest?

Angelika Kiepura uczyła się w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od kilkunastu lat tworzy covery i wrzuca je do internetu. 

Pierwszy raz na korcie | ESKA XD - Fit Vlog #3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Angelika Kiepura w The Voice of Poland 2020

Angelika Kiepura w Przesłuchaniach w Ciemno zaśpiewała utwór Lifted, pod którym podpisuje się producent znany jako Naughty Boy we współpracy z Emeli Sande. Swój fotel odwróciła Urszula Dudziak i Edyta Górniak. Ostatecznie uczestniczka zdecydowała, że chce ćwiczyć i szlifować swój talent pod okiem gwiazdy Eurowizji z 1994 roku. 

Najnowsze