Anna Nadkierniczna - rozśpiewana dziewczyna z gitarą! Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11?

Anna Nadkierniczna
Autor: The Voice of Poland

Anna Nadkierniczna najlepszą uczestniczką The Voice of Poland 11? Już w pierwszym odcinku oczarowała publiczność wykonując kultowy hit. Kim jest dziewczyna z gitarą, która zwróciła na siebie uwagę? Przekonajcie się sprawdzając garść informacji - na ESKA.pl.

Anna Nadkierniczna - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? W przesłuchaniach w ciemno na scenę muzycznego programu weszła z gitarą i oczarowała publiczność śpiewając utwór Ostatni, Edyty Bartosiewicz. Był to jej pierwszy występ przed milionami widzów i wyjątkowymi osobistościami. 

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Anna Nadkierniczna - kim jest?

Kim jest Anna Nadkierniczna? W październiku 2020 skończy 22 lata. Obecnie mieszka w Warszawie, choć wychowała się w małej wsi Wieleń Pomorski, do której wraca z dużym sentymentem. Na co dzień pracuje w prywatnej szkole muzycznej, gdzie uczy się gry na gitarze i ukulele. Niedawno skończyła licencjat z pedagogiki i niebawem rozpocznie studia magisterskie z dziennikarstwa i medioznawstwa. Anna Nadkierniczna jest liderką zespołu The Oceanne's. Stał się on ważną częścią jej życia. Jak powiedziała nam uczestniczka, występ w The Voice of Poland był jej pierwszym tak ogromnym doświadczeniem na scenie. Cieszy się, że dołączyła do drużyny Edyty Górniak.

Anna Nadkierniczna w The Voice of Poland 11

Anna Nadkierniczna w The Voice of Poland 11 zaśpiewała kultowy utwór Ostatni, pod którym podpisuje się Edyta Bartosiewicz. Swój fotel odwróciła Edyta Górniak i to właśnie ona będzie szlifować talent uczestniczki. Anna w bitwach pokonała Kasię Miernik Jeremias.

Najnowsze