Opole 2022 - ARTYŚCI. Kto wystąpi na KFPP w Opolu? [ZDJĘCIA]

2022-06-14 16:02

59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zbliża się coraz większymi krokami! Kto wystąpi na KFPP w Opolu w dniach 17-21 czerwca 2022 roku? Poznaliśmy oficjalny program! Zajrzyjcie do naszej galerii, by poznać największe gwiazdy 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!

59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpocznie się już 17 czerwca 2022 roku i podczas 4-dniowego eventu na scenie Opery Leśnej wystąpi wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wśród wykonawców znaleźli się zarówno legendarni piosenkarze i zespoły, jak i zupełnie nowi artyści, którzy dopiero zadebiutują na słynnej scenie. Kto wystąpi na KFPP w Opolu? Wyjaśniamy!

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Opole 2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na KFPP? [CENY]

Opole 2022 - ARTYŚCI. Kto wystąpi na KFPP w Opolu?

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. Nic zatem dziwnego, że tegoroczna edycja cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem (zważywszy na fakt, iż jest to pierwszy od dwóch lat KFPP w Opolu, który odbędzie się bez ograniczeń sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa). Organizatorzy ogłosili dokładny program 59. Krajowego Festiwaul Piosenki Polskiej w Opolu, który przedstawiliśmy wam w oddzielnym artykule. Teraz postanowiliśmy wyłonić dla was najważniejsze gwiazdy, które w dniach 17-21 czerwca 2022 roku wystąpią na scenie Opery Leśnej. Zajrzyjcie do naszej galerii, bo zapewniamy, że będzie się działo!

ZOBACZ TAKŻE: Opole 2022 - GŁOSOWANIE. Jak głosować na Debiuty i Premiery 18.06.2022?

Sonda
Czy będziesz oglądać Festiwal w Opolu?