Festiwal Opole 2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na KFPP? [CENY]

2022-06-12 11:13
Opole 2022 - bilety
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER Opole 2022 - bilety

Festiwal Opole 2022 - impreza o długoletniej tradycji co roku przyciąga licznych gości z całej Polski, którzy przyjeżdżają do Opola posłuchać na żywo najpiękniejszych polskich utworów. W drugiej połowie czerwca w Opolu zagoszczą najzdolniejsi artyści z naszego kraju, którzy dostarczą opolskiej publiczności niezapomnianych wrażeń.

Festiwal Opole 2022 - gwiazdy, których hity doskonale znacie uświetnią wydarzenie od 17 do 20 czerwca 2022. Przez 4 dni Opole po raz kolejny zamieni się w stolicę wzruszeń, uniesień i najpiękniejszych polskich utworów. Najpopularniejsza rozrywkowa impreza w Polsce jest organizowana bez przerwy od 1963 roku. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy dostępne będą bilety Opole Meet & Greet, które upoważniają do spotkania z topowymi artystami, którzy wystąpią na festiwalu. Gdzie kupić bilety na Festiwal Opole 2022? Ile kosztują wejściówki? Biorąc pod uwagę brak ograniczeń pandemicznych i większe grupy chętnych, które chcą wziąć w wydarzeniu, tym razem organizatorzy postanowili zaprosić publiczność do skorzystania z miejsc nienumerowanych w całym Amfiteatrze. Przestrzeń Amfiteatru nie będzie podzielona na sektory, a opolska publiczność będzie mogła spontanicznie bawić się na koncertach w wybranych przez siebie miejscach.

Opole 2022 - ceny biletów

Bilety w dniu koncertów, od piątku do niedzieli, kosztują 100 złotych za 1 dzień koncertowy. Bilety na poniedziałkowy koncert kosztują 20 złotych. Święto polskiej muzyki wzbogaci dodatkowa atrakcja dla fanów: możliwość spotkania gwiazd na żywo. Kupując specjalny bilet, będzie można bezpośrednio spotkać się z wybranym idolem, zamienić z nim kilka słów, uścisnąć dłoń i zapozować do wspólnego zdjęcia, wykonanego przez zawodowego fotografa. Obecnie wiadomo, że taka opcja na pewno będzie dostępna dla fanów Justyny Steczkowskiej, Rafała Brzozowskiego i Golec uOrkiestra. Bilety Opole MEET & GREET kosztują 500 złotych.

KRZYSZTOF KRAWCZYK aka TRAPCZYK, czyli DRUGIE ŻYCIE wielkich hitów | ESKA XD - Ale to już było! #50
Sonda
Wybierasz się na 59. KFPP w Opolu?

Opole 2022 - program

PIĄTEK:

  •  OD OPOLA DO OPOLA: WIELKIE GWIAZDY! LEGENDARNE PRZEBOJE!
  •  FOLKOWE OPOLE

SOBOTA: 

  • PREMIERY
  • KONCERT JUBILEUSZOWY JUSTYNY STECZKOWSKIEJ „DZIEWCZYNA SZAMANA” 
  • DEBIUTY

NIEDZIELA: 

  •  TYCH LAT NIE ODDA NIKT – 70 LAT TELEWIZJI 
  • TO JUŻ LATO! - CZYLI WAKACYJNE OPOLSKIE PRZEBOJE.

PONIEDZIAŁEK:

  • SCENA ALTERNATYWNA

Na deskach Amfiteatru w Opolu wystąpią m.in.: Golec uOrkiestra, Marek Piekarczyk, Piersi, Maryla Rodowicz, Sławomir, Helena Vondráčková, Zakopower, Natalia Zastępa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze