Opole 2022 - bilety

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER Opole 2022 - bilety

Festiwal Opole 2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na KFPP? [CENY]

2022-06-12 11:13

Festiwal Opole 2022 - impreza o długoletniej tradycji co roku przyciąga licznych gości z całej Polski, którzy przyjeżdżają do Opola posłuchać na żywo najpiękniejszych polskich utworów. W drugiej połowie czerwca w Opolu zagoszczą najzdolniejsi artyści z naszego kraju, którzy dostarczą opolskiej publiczności niezapomnianych wrażeń.

Festiwal Opole 2022 - gwiazdy, których hity doskonale znacie uświetnią wydarzenie od 17 do 20 czerwca 2022. Przez 4 dni Opole po raz kolejny zamieni się w stolicę wzruszeń, uniesień i najpiękniejszych polskich utworów. Najpopularniejsza rozrywkowa impreza w Polsce jest organizowana bez przerwy od 1963 roku. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy dostępne będą bilety Opole Meet & Greet, które upoważniają do spotkania z topowymi artystami, którzy wystąpią na festiwalu. Gdzie kupić bilety na Festiwal Opole 2022? Ile kosztują wejściówki? Biorąc pod uwagę brak ograniczeń pandemicznych i większe grupy chętnych, które chcą wziąć w wydarzeniu, tym razem organizatorzy postanowili zaprosić publiczność do skorzystania z miejsc nienumerowanych w całym Amfiteatrze. Przestrzeń Amfiteatru nie będzie podzielona na sektory, a opolska publiczność będzie mogła spontanicznie bawić się na koncertach w wybranych przez siebie miejscach.

Opole 2022 - ceny biletów

Bilety w dniu koncertów, od piątku do niedzieli, kosztują 100 złotych za 1 dzień koncertowy. Bilety na poniedziałkowy koncert kosztują 20 złotych. Święto polskiej muzyki wzbogaci dodatkowa atrakcja dla fanów: możliwość spotkania gwiazd na żywo. Kupując specjalny bilet, będzie można bezpośrednio spotkać się z wybranym idolem, zamienić z nim kilka słów, uścisnąć dłoń i zapozować do wspólnego zdjęcia, wykonanego przez zawodowego fotografa. Obecnie wiadomo, że taka opcja na pewno będzie dostępna dla fanów Justyny Steczkowskiej, Rafała Brzozowskiego i Golec uOrkiestra. Bilety Opole MEET & GREET kosztują 500 złotych.

KRZYSZTOF KRAWCZYK aka TRAPCZYK, czyli DRUGIE ŻYCIE wielkich hitów | ESKA XD - Ale to już było! #50
Sonda
Wybierasz się na 59. KFPP w Opolu?

Opole 2022 - program

PIĄTEK:

  •  OD OPOLA DO OPOLA: WIELKIE GWIAZDY! LEGENDARNE PRZEBOJE!
  •  FOLKOWE OPOLE

SOBOTA: 

  • PREMIERY
  • KONCERT JUBILEUSZOWY JUSTYNY STECZKOWSKIEJ „DZIEWCZYNA SZAMANA” 
  • DEBIUTY

NIEDZIELA: 

  •  TYCH LAT NIE ODDA NIKT – 70 LAT TELEWIZJI 
  • TO JUŻ LATO! - CZYLI WAKACYJNE OPOLSKIE PRZEBOJE.

PONIEDZIAŁEK:

  • SCENA ALTERNATYWNA

Na deskach Amfiteatru w Opolu wystąpią m.in.: Golec uOrkiestra, Marek Piekarczyk, Piersi, Maryla Rodowicz, Sławomir, Helena Vondráčková, Zakopower, Natalia Zastępa.