Sara James

i

Autor: screen YouTube/ESKA

Eurowizja Junior 2021 - prowadzący. Kto poprowadzi Eurowizję dla Dzieci?

2021-12-19 15:37

Wielkimi krokami zbliża się 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Już w niedzielę 19 grudnia 2021 roku w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt, pod Paryżem, na scenie wystąpią młodzi wokaliści, reprezentanci aż 19 państw, którzy powalczą o nagrodę w postaci pamiątkowej statuetki w kształcie mikrofonu. Kto poprowadzi tegoroczną Eurowizję Junior 2021? Sprawdźcie koniecznie!

Eurowizja Junior 2021 - prowadzący. Każdego roku Eurowizja Junior wzbudza wśród widzów ogromne emocje. To właśnie podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci młodzi wokaliści mają okazję wystąpić przed szeroką publicznością i zaprezentować światu swój talent muzyczny. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się we Francji, za sprawą spektakularnego zwycięstwa Valentiny, która na eurowizyjnej scenie zachwyciła w utworze J’imagine. W tym roku Polskę reprezentować będzie niezwykle uzdolniona 13-letnia Sara James, która wygrała specjalną, eurowizyjną odsłonę programu Szansa na sukces. Podczas Eurowizji Junior 2021 młoda wokalistka zaśpiewa piosenkę Somebody. Wiadomo, że podczas widowiska, które odbędzie się już 19 grudnia 2021 roku, na scenie wystąpią goście specjalni - Ofenbach, Barbara Pravi oraz Valentina. Kto natomiast wystąpi w roli prowadzących wydarzenie?

Eurowizja Junior 2021: Tak śpiewa Sara Egwu-James

Eurowizja Junior 2021 - prowadzący

W roli prowadzących 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci wystąpią Élodie Gossuin, Olivier Minne oraz Carla. Wiadomo już, że wydarzenie będzie prowadzona dwujęzycznie - prowadzący będą posługiwać się zarówno językiem angielskim, jak i francuskim. Przypominamy, że już 17 grudnia startuje głosowanie online, podczas którego będzie można oddać pierwszy głos na Sarę James. Druga tura głosowania wystartuje po wszystkich występach podczas niedzielnego show.