Amelia Otremba

i

Autor: screen z YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Amelia Otremba - wiek, You Can Dance, Eurowizja Junior 2021, wzrost, Instagram

2021-12-16 14:28

Kim jest Amelia Otremba, która wywalczyła sobie możliwość pojawienia się na Eurowizji Junior 2021 u boku Sary James? To prawdziwa gwiazda tanecznego show You Can Dance - Nowa Generacja. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje o młodej tancerce, znajdziecie poniżej.

Amelia Otremba - wiek, You Can Dance, Eurowizja Junior 2021, wzrost, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Amelia Otremba? Widzowie Telewizyjnej Dwójki mieli okazję poznać ją podczas pierwszej edycji tanecznego show You Can Dance - Nowa Generacja. Przypomnijmy, że jurorami w programie byli Agustin Egurrola, Klaudia Antos oraz Michał Kostrzewski. Oprócz tej trójki, widzowie mogli podziwiać także prowadzące - Idę Nowakowską i Roksanę Węgiel. Pierwszą edycję You Can Dance - Nowa Generacja, wygrała Klaudia Olszewska. Przed finałem jednak okazało się, że organizatorzy show wraz z jurorami, postanowili zaskoczyć młode gwiazdy tańca i zaproponowali jednej z nich występ na Eurowizji Junior 2021 u boku Sary James. Nagroda ta powędrowała do Amelii Otremby. Co musicie o niej wiedzieć?

You Can Dance - co jurorzy kupili za pierwsze zaoszczędzone pieniądze?

Amelia Otremba - wiek

Ile lat ma Amelia Otremba? Młoda tancerka ma 12 lat i mieszka w Rybniku.

Amelia Otremba - wzrost

Ile wzrostu ma Amelia Otremba? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Amelia Otremba - taniec

Amelia tańczy od trzeciego roku życia. Specjalizuje się w jazzie, modern i balecie. Na swoim koncie ma bardzo dużo osiągnięć, do których można zaliczyć m.in.: Mistrzostwo Polski w jazzie, Wicemistrzostwo Polski w modern, Mistrzostwo Polski w balet junior. Posiada własną salę gimnastyczną w rodzinnym domu, w której ćwiczyć niemal codziennie. W przyszłości chce być najlepszą tancerką na świecie.

Amelia Otremba - Instagram

Amelia Otremba jest aktywna na Instagramie, gdzie relacjonuje taneczne wydarzenia ze swojego życia i nie tylko! Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupce jej imię i nazwisko lub nick @ameliaotremba.