Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online: czy jest za darmo? Ile kosztuje?

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online: czy jest za darmo? Ile kosztuje?

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online: czy jest za darmo? Ile kosztuje?

2021-12-16 10:42

Głosowanie online na Eurowizji Junior jest nieodłącznym elementem, który w całości wpływa na to, kto wygra ten Konkurs. W 2021 roku o tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Europie walczy dziewiętnastu reprezentantów. Wśród nich jest Sara James, która oczaruje swoim głosem śpiewając utwór Somebody. Jak głosować na Polkę? Czy głosowanie na Eurowizji Junior 2021 jest za darmo? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online: za darmo

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online: czy jest za darmo? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o głosowanie Eurowizja Junior 2021? Ile kosztuje? Cena za wsparcie swoich faworytów interesuje wszystkich, którzy chcą być częścią tego prestiżowego konkursu. Odbędzie się on po raz 19. w historii, ale po raz pierwszy to Paryż będzie organizatorem. Serca polskich fanów zabiją mocniej ze względu na Sarę James, która zaśpiewa utwór Somebody. 13-letnia wokalistka zmierzy się z osiemnastoma innymi reprezentantami, którzy również mają ochotę na ostateczną wygraną. Wyniki Eurowizji Junior 2021 poznamy w niedzielne, późne popołudnie. Oczywiście werdykt zostanie ogłoszony po weryfikacji głósów internautów i telewidzów. Głosowanie na Eurowizji Junior 2021 odbywa się bowiem dwuetapowo.

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online: za darmo

Głosowanie online na Eurowizji Junior 2021 to jeden z dwóch etapów wybierania zwycięzcy. Co ważne, w trakcie trwania tej części można wspierać reprezentantkę Polski, Sarę James. Głosowanie online wystartuje na oficjalnej stronie internetowej Junior Song Eurovision, 17 grudnia 2021 i będzie trwać do 19 grudnia do godziny 15:59. Swoich faworytów można wspierać całkowicie za darmo. Drugi etap rozpocznie się podczas konkursu. Widzowie po obejrzeniu wszystkich występów będą mieć 15 minut na ponowne wsparcie uczestnika, który powinien zwyciężyć. Co ważne głosowanie na Eurowizji Junior 2021 online jest całkowicie darmowe.

Eurowizja Junior 2021: GŁOSOWANIE: jak głosować na Polskę? [ONLINE, NUMER SMS]

Polscy fani pokazali ogromną siłę głosując na Roksanę Węgiel w 2018 oraz na Viki Gabor w 2019 roku. Sara James liczy, że okażecie jej równie duże wsparcie.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?