Eurowizja Junior 2021 - kto kiedy występuje? [KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW]

2021-12-14 13:02
Eurowizja Junior
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

W poniedziałek 13 grudnia miała miejsce oficjalna Ceremonia Otwarcia Eurowizji Junior 2021. Podczas jej trwania mieliśmy okazję dowiedzieć się między innymi, jaka jest kolejność występów niedzielnej gali. Kto ma największe szanse na wygraną? Która wystąpi Sara James? Kolejność eurowizyjnych występów, znajdziecie w tym artykule.

Eurowizja Junior 2021 - kolejność występów to bardzo przydatna informacja. Zeszłoroczna wygrana Francji na Eurowizji Junior 2020 przez Valentinę Tronel sprawiła, że kraj ten stał się po raz pierwszy gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizyjnej dla Dzieci. W tym roku muzyczne wydarzenie odbędzie się pod Paryżem, a dokładnie to w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt. Już w niedzielny wieczór 19 grudnia, poznamy zwycięzcę dziewiętnastej edycji Konkursu i dowiemy się w jakim kraju, Eurowizja Junior odbędzie się w przyszłym roku. Tegoroczna odsłona eurowizyjnego przedsięwzięcia będzie bardzo magiczna, a to wszystko przez hasło "Imagine", które towarzyszy całemu wydarzaniu, a także magii zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Przypomnijmy, że Polskę we Francji reprezentować będzie 13-letnia Sara James z piosenką Somebody. Jak przedstawia się kolejność występów na Eurowizji Junior 2021? Kolejność uczestników Konkursu jest już znana!

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - kolejność występów. Kto kiedy śpiewa?

Jaka jest kolejność występów na Eurowizji Junior 2021? Podczas poniedziałkowej Ceremonii Otwarcia, poznaliśmy kolejność występów trzech państw, które otworzą i zamkną wydarzenie, a także pozycję gospodarza. Z losowania wynika, że drugi raz z rzędu Eurowizję Junior otworzą Niemcy, Francja będzie trzynasta, natomiast Konkurs zamknie Portugalia. O kolejności występów innych państw, zadecydowali organizatorzy wydarzenia. Kolejność występów na Eurowizji Junior 2021, wygląda następująco:

 1. Niemcy – Pauline – Imagine Us
 2. Gruzja – Nikoloz Kajaia – Let’s Count The Smiles
 3. Polska – Sara James – Somebody
 4. Malta – Ike & Kaya – My Home
 5. Włochy – Elisabetta Lizza – Specchio (Mirror On The Wall)
 6. Bułgaria – Denislava i Martin – Voice Of Love
 7. Rosja – Tanja Mieżencewa – Mon Ami
 8. Irlandia – Maiú Levi Lawlor – Saor (Disappear)
 9. Armenia – Maléna –Qami Qami
 10. Kazachstan – Alinur Hazmin i Beknur Żunibekuły – Ертегі әлемі (Fairy World)
 11. Albania – Anna Gjebrea – Stand By You
 12. Ukraina – Ołena Usenko – Ważil
 13. Francja – Enzo – Tic Tac
 14. Azerbejdżan – Sona Azizowa – One Of Those Days
 15. Holandia – Ayana – Mata Sugu Aō Ne
 16. Hiszpania – Levi Díaz – Reír
 17. Serbia – Jovana i Dunja – Children’s Eyes
 18. Macedonia Północna – Dajte Muzika – Green Forces
 19. Portugalia – Simão Oliveira – O Rapaz

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online. Kiedy startuje i jak głosować na Polskę?

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze