Zróbmy zemstę: podobne filmy. Co obejrzeć, jeśli zachwycił was nowy hit Netfliksa?

2022-09-23 17:23

"Zróbmy zemstę" podbija Netfliksa, a wielu z was z pewnością seans ma już za sobą. Szukacie innej ciekawej produkcji, utrzymanej w podobnych klimatach? Trafiliście we właściwe miejsce - w naszej galerii znajdziecie 5 filmów podobnych do "Zróbmy zemstę", które z pewnością przypadną wam do gustu.

"Zróbmy zemstę" to młodzieżowa komedia Netfliksa, która w ostatnich dniach cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Jest to produkcja typu revenge movie o nastoletnich dziewczynach, w które wcielają się gwiazdy "Riverdale" i "Stragner Things", zatem można śmiało uznać, że film dosłownie skazany był na dużą popularność. 

"Zróbmy zemstę": o czym jest film Netfliksa?

"Zróbmy zemstę" to mroczna hitchcockowska komedia z najbardziej przerażającymi bohaterkami - nastoletnimi dziewczynami. Życie Drei (Camila Mendes), będącej u szczytu popularności w szkole średniej jako alfa — gwiazda całego kampusu, legnie w gruzach w wyniku opublikowania sekstaśmy, o co podejrzewany jest Max (Austin Abrams), jej chłopak i król całej szkoły. Eleanor (Maya Hawke) jest nierozgarniętą przeniesioną uczennicą. Nagle dowiaduje się, że będzie chodzić do szkoły ze swoją dawną prześladowczynią Carissą (Ava Capri), która rozpowiadała o niej paskudne plotki na letnim obozie, gdy obie miały 13 lat, co bardzo ją irytuje. Po sekretnym spotkaniu Drea i Eleanor po kryjomu zawiązują sojusz, by zemścić się na swoich prześladowcach.

"Zróbmy zemstę": podobne filmy

Jeśli seans "Zróbmy zemstę" macie już za sobą i szukacie innych zabawnych produkcji oscylujących wokół podobnej tematyki, zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu. 

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4