Zranione ptaki 43, 44, 45 - STRESZCZENIE nowych odcinków

i

Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki 43, 44, 45 streszczenie. Levent robi się coraz bardziej zazdrosny!

2022-05-23 19:15

Zranione ptaki to nowa turecka telenowela emitowana na antenie Telewizji Polskiej, która zastąpiła popularną "Elif". Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 43, 44, 45 serialu "Zranione ptaki" i ujawniamy szczegóły ich emisji.

Zranione ptaki 43, 44, 45 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Zranionych ptaków" i kiedy odbędzie się emisja? Życie bohaterów znacznie się pogmatwa! 

Zranione ptaki 43, 44, 45 - STRESZCZENIE nowych odcinków

"Zranione ptaki" to kolejny turecki serial, który święci triumfy na antenie TVP. Serial emitowany jest codziennie i przedstawia losy niejakiej Zeynap, która opiekuje się przybranym młodszym bratem Ömerem. Ich życie nie należy jednak do najłatwiejszych, a teraz pojawią się w nim kolejne problemy! Co zobaczymy w odcinkach 43, 44, 45 serialu "Zranione ptaki"? Przeczytajcie STRESZCZENIE.

ZOBACZ TAKŻE: Ciekawostki z tureckich seriali. Tego mogliście nie wiedzieć!

Zranione ptaki 43 - STRESZCZENIE ODCINKA

Streszczenie 43. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco: Tekin i Melis realizują swój plan. Kobieta zabiera Leventa do restauracji, w której jest Tekin z Meryem. Levent jest przekonany, że Meryem i Tekin są parą. Zły i rozczarowany wraca do domu, gdzie Melis na próżno próbuje zwrócić na siebie jego uwagę. Tymczasem Tekin przekonuje Meryem, że przekona mężczyznę pobitego przez Durmusa, żeby nie wnosił skargi na policję. Hülya odwiedza Durmusa w jego domu. Mężczyzna żąda od niej pieniędzy w zamian za zabranie Ömera z rezydencji. Meryem nie rozumie chłodnego zachowania Leventa. Dziewczyna nie ma pojęcia o jego podejrzeniach.

Zranione ptaki 43 - KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Emisja 43. odcinka serialu "Zranione ptaki" odbędzie się w poniedziałek 23 maja 2022 roku, o godzinie 18:45, na kanale TVP2.

Zranione ptaki 44 - STRESZCZENIE ODCINKA

Streszczenie 44. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco: Tekin po raz kolejny prosi Meryem o spotkanie pod pretekstem sprawy Durmusa. Levent jest coraz bardziej wściekły z powodu jej spotkań z domniemanym ukochanym. Dodatkowo intrygi Melis utwierdzają go w jego błędnym przekonaniu. Ayse obawia się gróźb Dogana, a jednocześnie wciąż udaje przed matką Cemila jego narzeczoną. Melis pomaga Hülyi zorganizować pieniądze dla Durmusa. W domu Durmusa Hülya zauważa zdjęcia Ömera, w którym rozpoznaje Efego. W rezultacie nie dochodzi do transakcji, a Hülya ucieka przerażona. Meryem i Tekinowi nie udaje się wpłynąć na poszkodowanego przez Durmusa mężczyznę. Okazuje się jednak, że Tekin wszystko zaaranżował, chociaż Meryem nie ma o tym pojęcia. Niespodziewanie w firmie pojawia się mama Cemila, która postanowiła zrobić im niespodziankę.

Zranione ptaki 44 - KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Emisja 44. odcinka serialu "Zranione ptaki" odbędzie się we wtorek 24 maja 2022 roku, o godzinie 18:45, na kanale TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Najnowsze tureckie seriale, które w Polsce byłyby hitem. Trafią do polskiej telewizji?

Zranione ptaki 45 - STRESZCZENIE ODCINKA

Streszczenie 45. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco: Cemilowi i Ayse z trudem udaje się dalej odgrywać parę, nie wzbudzając podejrzeń Türkan. Levent zbiera kolejne dowody na związek Meryem i Tekina. Tymczasem Ömer postanawia poprawić nastrój Leventowi i przekonuje go do wspólnego wyjścia na nabrzeże. Wskutek nalegań chłopca i Ulviye, Meryem wybiera się razem z nimi. Cała trójka mija się w drzwiach z Melis. Hülya spotyka się z Kudretem. Ten potwierdza, że Efe nie umarł i obiecuje sprawdzić, czy wciąż przebywa tam, gdzie go zostawił. Mały i Czita mają pomóc, by odwrócić od nich uwagę Neriman i ruszyć na poszukiwania mamy Cichej. Błotnik po raz kolejny krzyżuje ich plany. Melis robi Hülyi awanturę, że wciąż nie załatwiła sprawy Ömera i Meryem. Zdesperowana Hülya zdradza jej swoje podejrzenia dotyczące dziecka. Wyjawia również prawdę o napaści, w której zginęli Rana i Efe. Melis postanawia dopilnować, by nikt nie poznał prawdy.

Zranione ptaki 45 - KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Emisja 45. odcinka serialu "Zranione ptaki" odbędzie się w środę 25 maja 2022 roku, o godzinie 18:45, na kanale TVP2.

Sonda
Co sądzisz o serialu Zranione Ptaki?