Tureckie seriale, które nie miały szczęśliwego zakończenia. Te produkcje zakończyły się tragedią

2021-12-01 13:28 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Widzowie pokochali takie produkcje jak: Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Zapach truskawek, Wspaniałe stulecie, Elif czy też Promyk nadziei i z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów telenoweli. Niestety nie wszystkie hity znad Bosforu kończą się szczęśliwie. Które seriale z Turcji nie miały happy endu?

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a nawet i lat. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok, intrygi, romanse, zdrady, kłamstwa, porwania czy też pościgi. W telenowelach z Turcji odnajdują zarówno wątki obyczajowe, romantyczne, jak i kryminalne, a każdy odcinek produkcji jest prawdziwym, emocjonalnym rollercoasterem. 

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Więzień miłości

Ayse i Omer są niesamowicie kochającym się rodzeństwem. Mężczyzna czuje się tak zaabsorbowany przez to uczucie, że postanawia nigdy się nie żenić. Jedyną kobietą, której pragnie się poświęcać, jest jego ukochana siostra. Omer jest w stanie zrobić dla niej wszystko... Ayse jest z kolei urodzoną romantyczką i marzy o tym, aby jej brat znalazł kobietę, którą szczerze pokocha. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostra jest chora i prawdopodobnie zostało jej zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjne małżeństwo, aby choć pozornie uszczęśliwić odchodzącą siostrę w jej ostatnich chwilach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że pokryje wszystkie jej potrzeby finansowe, a ich udawane małżeństwo potrwa tylko pół roku. Jednak, jak bywa w życiu, sprawy zaczynają się komplikować... Niestety Więzień miłości nie zakończył się szczęśliwie. Zarówno Omer, jak i Zehra zniknęli z produkcji jeszcze przed jej końcem. Najpewniej zakochani zginęli w tragicznym wypadku.

Przysięga

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. W finale drugiego sezonu serialu zginęła główna bohaterka serialu, Reyhan. Emir został z ich dzieckiem zupełnie sam.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Wieczna miłość

Głównymi bohaterami serialu są Kemal i Nihan - dwoje ludzi z dwóch zupełnie odmiennych światów zostaje połączonych przez miłość. Jednak rodziny zakochanych nie chcą wyrazić zgody na ten związek. Kemal zostaje wysłany do odległego miasta, a Nihan staje przed ciężkim wyborem, który zaważy na jej życiu... Czas szybko leci i po pięciu latach Kemal powraca do Stambułu jako bogaty człowiek sukcesu. Ścieżki tych dwojga na nowo się przecinają... Serial niestety nie miał szczęśliwego zakończenia - w ostatnim odcinku produkcji Kemal zginął w tragicznych okolicznościach, pozostawiając Nihan w rozpaczy.

Promyk nadziei

Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca - jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy... W ostatnim odcinku serialu Ipek zginęła, zastrzelona przez Mahmuta. Omer wraz z Bahar zostali sami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE