Patryk Vega

i

Autor: AKPA

Patryk Vega jako nastolatek pobił rekord Polski. Trafił nawet do Księgi Guinnessa!

2022-09-26 11:37

Patryk Vega pobił rekord. I wcale nie chodzi o ilość kontrowersyjnych filmów, który wyszły spod skrzydeł reżysera. Już za młodych lat aspirował do bycia najlepszym i romansował z branżą telewizyjną. Za co dokładnie został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa?

Patryk Vega jest w trakcie promocji swojego nowego filmu "Niewidzialna wojna". Jego poprzednie produkcje, mimo ogromnej krytyki, zapełniały sale w kinach i cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Vega zasłynął tym, że nie boi się poruszać trudnych tematów, chociaż wielu widzów i krytyków zarzuca mu, że robi to w bardzo cringowy, wulgarny i nieumiejętny sposób. Teraz postanowił zrealizować film o sobie, gdzie zobaczymy kulisy jego barwnego życia. Mało kto wie, że zanim poważnie złapał za kamerę, to był sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, piłkarzem, dilerem, członkiem gangu, a nawet animatorem. Okazuje się też, że Patryk Vega zapisał się na kartach historii nie tylko swoimi filmami, ale także kilkoma innymi osiągnięciami. Oto jedno z nich, które również zobaczymy w nadchodzącej produkcji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paweł Małaszyński ofiarą oszusta. Aktor stracił cierpliwość i prosi o pomoc

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Patryk Vega i Księga Guinnessa

Niewiele osób o tym wie, ale znany reżyser znalazł się w polskiej Księdze Rekordów Guinnessa. W latach 90. wpisał się na listę rekordzistów jako najmłodszy twórca telewizyjnych czołówek komputerowych. Został wtedy zaproszony nawet do jednego z programów, by opowiedzieć o swoim sukcesie. Z archiwalnym materiałem możecie się zapoznać poniżej. Pod przedstawionym filmem nie brakuje również komentarzy na temat wyglądu Patryka Vegi. Trzeba jasno podkreślić, że przez lata bardzo się zmienił. Jeżeli go poznaliście, to czapki z głów!

Patryk Vega stworzył film o sobie

"Niewidzialna wojna" to tytuł kolejnego projektu od kontrowersyjnego twórcy. Vega postanowił nakręcić film, w którym przedstawi fakty ze swojego życia - szczególnie te, zanim stał się popularny. Wiemy już, że jego samego zagra Rafał Zawierucha, a w rolę matki wcieli się Anna Mucha. W obsadzie znaleźli się także Piotr Cyrwus, Waldemar Maliszewski, Andrzej Franczyk, Zbigniew Kozłowski, Ignacy Klim, Artur Dziurman i Justyna Karłowska. Premiera kinowa już 30 września 2022 r.

Sonda
Co sądzisz o filmach Patryka Vegi?