Zakazany owoc - ile odcinków liczy serial turecki, o czym jest i kiedy oglądać?

2022-09-01 20:48 Leon Pietrzak
Zakazany owoc
Autor: Screen z YouTube.com/FOX Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

Ile odcinków liczy Zakazany Owoc? Turecki hit trafił do ramówki Telewizji Polskiej, gdzie zastąpił niezwykle popularną telenowele Miłość i przeznaczenie. O czym jest nowa produkcja? Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP2? Odpowiadamy!

Zakazany owoc to kolejna turecka produkcja, która zasili ramówkę Telewizji Polskiej. Produkcje znad Bosforu cieszą się w naszym kraju niesamowitą oglądalnością, więc nikogo nie dziwi, że włodarze stacji wykupują ciągle nowe licencje na seriale i pokazują je tutejszej widowni. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się nadchodząca produkcja, emitowana jest w Turcji od 2018 roku i doczekała się już 147 odcinków oraz 5. sezonów. Warto zaznaczyć, że kolejna część jest już zapowiedziana i pojawi się jeszcze w tym roku. W Polsce odcinki zostaną skrócone i odpowiednio podzielone. Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

O czym jest serial Zakazany owoc?

Zakazany owoc opowiada historię dwóch sióstr, które mieszkają razem w biedniejszej dzielnicy Stambułu. Pomimo tego, że są rodzeństwem, różnią się jak ogień i woda. Yilidz marzy o fortunie, wystawnym życiu oraz bogatym mężczyźnie, natomiast Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów, którzy wprowadzają je do swojego świata.

Sonda
Czy "Zakazany owoc" powtórzy sukces "Miłości i przeznaczenie"?

Ile odcinków liczy Zakazany owoc?

Serial "Zakazany owoc" zajął miejsce "Miłość i przeznaczenie", więc będzie emitowany o podobnej porze, co turecki hit - czyli od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 na TVP2. W Polsce serial będzie składał się z 223 odcinków. Każdy trwa ok. 40 minut.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE