"You" powróci wcześniej, niż zapowiadano - nowa data premiery 4. sezonu

2022-11-25 8:36 Natalia Nowecka
You powróci wcześniej, niż zapowiadano - nowa data premiery 4. sezonu
Autor: materiały prasowe Netflix "You" powróci wcześniej, niż zapowiadano - nowa data premiery 4. sezonu

Joe znów będzie siał zamęt, tym razem z dala od Stanów Zjednoczonych. Netflix ogłosił, że 4. sezon "You" zadebiutuje jednak wcześniej, niż zakładano (aczkolwiek nie nastawiajcie się na drastyczną zmianę) i zaprezentował nawet pierwszy plakat, który zdradza nam, gdzie tym razem rozgrywać się będzie akcja.

"You" to popularny thriller Netfliksa o seryjnym mordercy z sercem na dłoni, który już wkrótce doczeka się kolejnego sezonu. Tym razem Joe przeniesie się do stolicy Wielkiej Brytanii, by upolować kolejną ofiarę. Co już wiemy o fabule i kto dołączył do obsady?

"You" - 4. sezon z nową datą premiery. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Nowy sezon podzielony został na dwie części (po ile odcinków, tego nie wiemy). Pierwsza z nich pojawi się w bibliotece Netfliksa 9 lutego 2023 roku (czyli dzień wcześniej, niż wcześniej ogłaszano), druga zaś miesiąc później, 9 marca.

Po wizycie w Paryżu, Joe przeniesie się Londynu, gdzie podejmie pracę jako profesor literatury, przedstawiając się jako... Jonathan Moore. Do obsady serialu dołączyli oraz Charlotte Richie oraz znany z "Białego Lotosu" Lukas Cage. Na ekranie zobaczymy też Tilly Keeper, Amy Leigh Hickman, Eda Speelersa oraz Tati Gabrielle, która powróci jako Marianne.

You powróci wcześniej, niż zapowiadano - nowa data premiery 4. sezonu
Autor: materiały prasowe Netflix "You" powróci wcześniej, niż zapowiadano - nowa data premiery 4. sezonu

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE