The Umbrella Academy 3

i

Autor: materiały prasowe Netflix The Umbrella Academy 3 - zwiastun i data premiery na Netflix

The Umbrella Academy 3 sezon: ZWIASTUN wyczekiwanej serii już w sieci! Kiedy premiera na Netflix?

2022-05-19 16:05

The Umbrella Academy 3 nadciąga! Netflix (wreszcie) pokazał pierwszy zwiastun nowej serii, która zapowiada się na jeszcze bardziej szaloną, niż dwie poprzednie. Kiedy premiera na platformie? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

The Umbrella Academy powraca i tym razem nasi ulubieni superbohaterowie stawią czoła zupełnie nowej ekipie - Akademii Sparrow, której członkiem jest Ben Hargreeves, jednak nie ten, którego znaliśmy i kochaliśmy, a jego obślizgły odpowiednik. Co tym razem zmajstrują Vanya, Numer Pięć i reszta ekipy? Netflix wreszcie pokazał pierwszy zwiastun i musimy przyznać, że 3. sezon "The Umbrella Academy" zapowiada się WYBORNIE.

The Umbrella Academy 3 sezon: ZWIASTUN

Pełny zwiastun 3. sezonu "The Umbrella Academy" prezentuje się następująco:

The Umbrella Academy 3 sezon: O CZYM BĘDZIE NOWA SERIA?

Członkom Akademii Umbrella udało się nie dopuścić do końca świata w 1963 roku. Wracają więc do swojego teraźniejszego domu w przekonaniu, że zapobiegli apokalipsie i raz na zawsze zresetowali czasoprzestrzeń. Po krótkiej przerwie na świętowanie szybko okazuje się jednak, że sytuacja uległa sporej (no dobrze - całkowitej) zmianie. Na scenę wkracza bowiem Akademia Sparrow. Jej sprytni, eleganccy i przyjemni jak papier ścierny członkowie natychmiast ścierają się z Akademią Umbrella w brutalnej walce, która w ostatecznym rozrachunku okazuje się jednak najmniejszym problemem dla wszystkich zainteresowanych. Superbohaterom przychodzi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, porażkami i niespodziankami, a także stawić czoła niezidentyfikowanemu bytowi, który sieje we Wszechświecie zamęt i spustoszenie (przy czym niewykluczone, że jego pojawienie się to tak naprawdę ich sprawka). Czy rodzeństwu uda się przekonać nową (lepszą?) rodzinę Taty do pomocy, aby wspólnie naprawić to, co zepsuło ich przybycie? Czy powrót do życia sprzed apokalipsy będzie możliwy? A może ten nowy świat okaże się czymś więcej niż tylko drobną anomalią w czasoprzestrzeni?

ZOBACZ TAKŻE: Nadchodzi pierwsza porażka Marvela? Zwiastun "She-Hulk" wygląda KOSZMARNIE. Kiedy premiera serialu?

The Umbrella Academy 3 sezon: NOWE POSTACIE

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" powrócą Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya, Emmy Raver-Lampman i Colm Feore. Jako członkowie wrogiej formacji (Akademii Sparrow) zadebiutują zaś Cazzie David jako Jayme, Jake Epstein jako Alphonso, Justin Cornwell jako Marcus, Britne Oldford jako Fei, Genesis Rodriguez jako Sloane oraz Justin H. Min jako evil Ben Hargreeves. Do obsady dołączył również znany z roli Popielnika w "Euforii" Javon Walton, jednak tożsamość odgrywanej przez niego postaci nie została jeszcze ujawniona.

The Umbrella Academy 3 sezon: KIEDY PREMIERA NA NETFLIX?

Nad powstawaniem nowej serii czuwał Steve Blackman, który pełnił funkcję showrunnera i producenta wykonawczego. Trzeci sezon "The Umbrella Academy" zawita na Netfliksie 22 czerwca 2022 roku i liczył będzie łącznie 10 odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Squid Game 2 pojawi się później niż zakładano? Twórca serialu nie ma dobrych wieści

Sonda
Czekasz na nowe odcinki "The Umbrella Academy"?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?