Squid Game / Hwang Dong-hyuk

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Squid Game 2 pojawi się później niż zakładano? Twórca serialu nie ma dobrych wieści

2022-05-20 21:25

Miliony fanów czeka na drugi sezon Squid Game. Koreańska produkcja zostanie zrealizowana jednak później niż wcześniej zakładano. Na temat przyszłości serialu wypowiedział się twórca, Dong-hyuk Hwang.

Serial Squid Game szybko trafił w gusta widzów na całym świecie. Tytuł pojawił się we wrześniu 2021 w bibliotece Netfliksa i nikt nie spodziewał się, że osiągnie taki sukces. Squid Game zalewa cały Internet i trudno uciec od tego serialu. Pojawiły się nawet filmy na YouTube, w których próbowano odwzorować wszystkie gry z koreańskiej produkcji. W pierwszym miesiącu Squid Game zobaczyło ponad 111 milionów osób, a ogromna popularność sprawiła, że doczekamy się nawet kontynuacji. O premierze drugiego sezonu mówi się bardzo dużo. Wielu fanów liczyło na premierę jeszcze w 2022 roku, ale Dong-hyuk Hwang potwierdził, że jest to niemożliwe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Twórcy Squid Game nie zwalniają tempa! Będzie całe uniwersum, a to dopiero początek!

Squid Game w REALU | ESKA XD - Fit vlog #35

Squid Game - kiedy będzie 2. sezon?

Pomysłodawca serialu, Dong-hyuk Hwang, w jednym z wywiadów dla Vanity Fair podkreślił, że kolejne odsłona serii zostanie zrealizowana najwcześniej w 2023 r. Premiera jest wstępnie planowana na końcówkę właśnie tego roku, a nawet pierwszą połowę 2024. Tak długie wyczekiwanie jest spowodowane ogromną ilością pracy koreańskiego reżysera. Pytanie brzmi, czy po takiej przerwie produkcja będzie wzbudzać podobne emocje? Jak zawsze -  czas pokaże.

Sonda
Czekasz na nowy sezon 'Squid Game'?

Squid Game sezon 2 - o czym będzie?

Kolejna odsłona ma być kontynuacją wydarzeń, które widzieliśmy już w pierwszej części. Twórca serialu na ten moment ma kilka stron pomysłów i sam jeszcze nie wie, które zostaną zrealizowane. Obiecał już, że zobaczymy nowe konkurencje, a historia poruszy temat prawdziwej międzyludzkiej solidarności.