The Boys

i

Autor: materiały prasowe Amazon Prime Video The Boys 3 sezon - zwiastun i data premiery

Najgorsi superbohaterowie ever powracają! Oto nowy zwiastun "The Boys 3". Kiedy premiera?

2022-05-17 16:06

Chłopaki wracają do akcji. W sieci zadebiutował pełny zwiastun 3. sezonu "The Boys", który zapowiada istną jazdę bez trzymanki, a także oferuje nowe spojrzenie na wyczekiwanego Soldier Boya. Premiera nowych odcinków już wkrótce!

"The Boys" to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych seriali superbohaterskich, jakie mieliśmy przyjemność oglądać. Głośna produkcja platformy Amazon Prime Video już za kilka tygodni powróci z nowymi odcinkami, by zaserwować nam kolejną porcję rozrywki, kontrowersji i duuużo brutalności. 

Co zobaczymy w 3. sezonie "The Boys"? Do sieci trafił pełny zwiastun i wygląda... WYBORNIE.

The Boys 3 sezon: ZWIASTUN

Pełny zwiastun 3. sezonu "The Boys" prezentuje się następująco:

The Boys 3 sezon: O CZYM BĘDZIE NOWA SERIA?

W najnowszym sezonie "The Boys" zobaczymy, jak Billy Butcher staje do walki z supkami, jak równy z równym(i) - przyjmie bowiem dawkę związku V, która na 24 godziny zapewni mu moce równe Homelanderowi. Akcja rozpocznie się na rok po wydarzeniach z poprzednika, a na scenę wejdzie między innymi jeden z pierwszych superbohaterów wyprodukowanych przez korporację Vaught. Soldier Boy, czyli wypaczona wersja Kapitana Ameryki, będzie głównym orężem tytułowej grupy w walce z coraz silniej oderwanym od rzeczywistości Homelanderem. Fun fact: grający Soldier Boya Jensen Ackles był jednym z głównych kandydatów do roli Steve'a Rogersa w filmach Marvela.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Amazon Prime Video. TOP5 produkcji, które warto obejrzeć

The Boys 3 sezon: KIEDY PREMIERA?

3. sezon "The Boys" zawita w bibliotece Amazona już 3 czerwca 2022 roku. Tego dnia zadebiutują aż trzy odcinki nowej serii (pozostałe ukazywać się będą co tydzień).

W rolach głównych powrócą Antony Starr jako Homelander, Karl Urban jako Billy Butcher, Jack Quaid jako Hughie Campbell, Erin Moriarty jako Starlight, Karen Fukuhara jako Kimiko, Tomer Kapon jako Frenchie oraz Laz Alonso jako Cyc.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

Sonda
Czekasz na nowe odcinki "The Boys"?