The Umbrella Academy

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

The Umbrella Academy - ile będzie wszystkich sezonów? Twórca serialu zdradza plany

2022-05-06 11:29

Wszyscy fani serialu The Umbrella Academy zastanawiają się, ile jeszcze sezonów przygotowali dla nas twórcy. Producent popularnej produkcji postanowił zabrać głos w tej sprawie i wypowiedział się na temat przyszłości tytułu.

The Umbrella Academy to amerykański przebój, który szturmem podbił bibliotekę Netfliksa. Pierwsze odcinki pojawiły się w 2019 roku i już na początku stały się hitem na platformie zbierając mnóstwo pozytywnych recenzji. To była tylko kwestia czasu, kiedy włodarze serwisu ogłoszą drugą część. Tak też się stało i już w lipcu 2020 dostaliśmy kontynuację. Za chwilę pojawi się trzeci sezon, w którym zobaczymy rywalizację i konflikt między członkami Akademii Sparrow i "Parasolek". Nowe odcinki jeszcze przed nami, ale już pojawia się pytanie o przyszłość serialu. Ile twórcy zaplanowali sezonów? Jeden z producentów zdradził swoje plany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najpopularniejsze seriale w historii Netfliksa. TE produkcje nie mają sobie równych! Kto na podium?

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

The Umbrella Academy - ile sezonów?

The Umbrella Academy ma potencjał na przynajmniej kilka sezonów do przodu. Showrunner Steve Blackman żartobliwie zaznaczył, że serial mógłby liczyć nawet 10 serii, ale nie ma jeszcze w głowie tak rozbudowanej historii. Podkreślił, że ma pomysł na zakończenie i kolejny sezon tylko się do niego zbliży.

"Mam w głowie zakończenie. Wiesz, z chęcią powiedziałbym, że będziemy mieć 10 sezonów, ale nie mam 10 sezonów w głowie, wiem, gdzie zmierzam. Chciałbym zrobić kolejny sezon, to na pewno. Od samego początku miałem pomysł, gdzie chcę, by ten serial się zakończył, i chciałbym mieć kolejny sezon, by zbliżyć się do tego zakończenia. Ja już wiem, jakie chcę zakończenie. Oczywiście będzie ono inne niż to, dokąd zmierza Gerard (autor komiksu), bo on ma znacznie więcej rzeczy, które chce zrobić z tymi wspaniałymi postaciami, które stworzył." - wspomniał producent

Wszystko wskazuje na to, że historia nie zamknie się w trzech, a nawet czterech sezonach. Piąta część jest bardzo prawdopodobna, chociaż wszystko zależy oczywiście od Netfliksa i popularności nadchodzących sezonów. Jeżeli ciągle będzie zainteresowanie serialem, to na pewno doczekamy się kontynuacji.

Sonda
Czekasz na nowe odcinki "The Umbrella Academy"?

The Umbrella Academy sezon 3 - opis, data, obsada

W trzecim sezonie widzowie będą świadkami rywalizacji i konfliktu między członkami Akademii Sparrow i "Parasolek". Na ekrany powrócą Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher. Dołączą do nich również Ritu Arya jako Lila i Colm Feore jako Reginald Hargreeves. Premiera 22 czerwca 2022.