Gwiazdor "Euforii" na pierwszych zdjęciach z "The Umbrella Academy 3". Kiedy premiera nowych odcinków?

2022-05-04 10:03

"The Umbrella Academy" powraca, a wraz z nią nasi ulubieni superbohaterowie. Nowy sezon zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, a tymczasem Netflix opublikował garść zdjęć promocyjnych. Widzimy na nich także nowe twarze, w tym dobrze znanego fanom "Euforii" Javona "Wanna" Waltona.

Powrót "The Umbrella Academy" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego sezonu. W nadchodzących odcinkach będziemy świadkami starcia tytułowej drużyny z członkami Akademii Sparrow. Poznamy zatem rzeszę nowych bohaterów, a także zupełnie nowe wcielenie Bena Hargreevesa, który tym razem znalazł się po Ciemnej Stronie Mocy. 

Jeśli czekacie na premierę 3. sezonu "The Umbrella Academy" z pewnością zainteresuje was fakt, że Netflix opublikował właśnie garść zdjęć promocyjnych (znajdziecie je w naszej galerii w górnej części artykułu) oraz oficjalny opis fabuły. Zapowiada się wyborny sezon!

ZOBACZ TAKŻE: Netflix MAJ 2022 - najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

The Umbrella Academy 3: o czym będzie nowy sezon?

Pamiętacie Ashtraya (aka Popielnika) z "Euforii"? Fani młodego gangstera mają powody do radości, bowiem wcielający się w niego Javon "Wanna" Walton wystąpił w 3. sezonie "The Umbrella Academy" i widnieje na zdjęciach promocyjnych (wyglądając znacznie mniej groźnie).

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, o czym będzie nowy sezon "The Umbrella Academy", prezentujemy oficjalny opis fabuły, którym uraczył nas Netflix:

Członkom Akademii Umbrella udało się nie dopuścić do końca świata w 1963 roku. Wracają więc do swojego teraźniejszego domu w przekonaniu, że zapobiegli apokalipsie i raz na zawsze zresetowali czasoprzestrzeń. Po krótkiej przerwie na świętowanie szybko okazuje się jednak, że sytuacja uległa sporej (no dobrze - całkowitej) zmianie. Na scenę wkracza bowiem Akademia Sparrow. Jej sprytni, eleganccy i przyjemni jak papier ścierny członkowie natychmiast ścierają się z Akademią Umbrella w brutalnej walce, która w ostatecznym rozrachunku okazuje się jednak najmniejszym problemem dla wszystkich zainteresowanych. Superbohaterom przychodzi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, porażkami i niespodziankami, a także stawić czoła niezidentyfikowanemu bytowi, który sieje we Wszechświecie zamęt i spustoszenie (przy czym niewykluczone, że jego pojawienie się to tak naprawdę ich sprawka). Czy rodzeństwu uda się przekonać nową (lepszą?) rodzinę Taty do pomocy, aby wspólnie naprawić to, co zepsuło ich przybycie? Czy powrót do życia sprzed apokalipsy będzie możliwy? A może ten nowy świat okaże się czymś więcej niż tylko drobną anomalią w czasoprzestrzeni?

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

The Umbrella Academy 3: nowi bohaterowie

W 3. serii powrócą Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya, Emmy Raver-Lampman i Colm Feore. Jako członkowie wrogiej formacji (Akademii Sparrow) zadebiutują zaś Cazzie David jako Jayme, Jake Epstein jako Alphonso, Justin Cornwell jako Marcus, Britne Oldford jako Fei, Genesis Rodriguez jako Sloane oraz Justin H. Min jako all new Ben Hargreeves. Tożsamość postaci, w którą wciela się Javon Walton nie została jeszcze ujawniona.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

The Umbrella Academy: kiedy premiera 3. sezonu?

Nad powstawaniem nowej serii czuwał Steve Blackman, który pełnił funkcję showrunnera i producenta wykonawczego. Trzeci sezon "The Umbrella Academy" zawita na Netfliksie 22 czerwca 2022 roku i liczył będzie łącznie 10 odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Najpopularniejsze seriale w historii Netfliksa. TE produkcje nie mają sobie równych! Kto na podium?

Sonda
Czekasz na nowe odcinki "The Umbrella Academy"?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3