Jason Derulo

i

Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Sylwester Zakopane 2021/22 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać na żywo?

2021-12-31 20:26

Zakończenie roku 2021 zbliża się wielkimi krokami. Przyszedł czas na podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy i wspomnienie najlepszych momentów. Sylwester to corocznie jedna z najważniejszych nocy dla każdego z nas, dlatego każdy chce spędzić go jak najlepiej. Jeżeli w tym roku postanowiliście zostać w domu, warto zwrócić uwagę na Sylwestra Marzeń z Dwójką, podczas którego nie zabraknie muzycznych niespodzianek. Gdzie oglądać wydarzenie online i w telewizji?

Sylwester Zakopane 2021/22 - transmisja ONLINE i TV. Tegoroczna impreza sylwestrowa, organizowana przez Telewizję Polską, będzie zdecydowanie spektakularnym widowiskiem. Na scenie na Górnej Równi Krupowej wystąpią: Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit, Maryla Rodowicz, Maja Hyży, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka, Sara James, Julio Iglesias Junior oraz Jason Derulo. Z kolei w roli prowadzących wydarzenie pojawią się: Ida Nowakowsa, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021/22 - transmisja ONLINE i TV

Sylwester w Zakopanem to ponad 30 artystów polskich i światowych scen, pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia. Sylwester Marzeń z Dwójką startuje w piątek 31 grudnia 2021 roku, o godzinie 20:00 w TVP2. Transmisja z imprezy będzie również dostępna online, za pośrednictwem serwisu WP Pilot - wymagana wcześniejsza rejestracja oraz za darmo na VOD TVP - tutaj. Gdyby tego było mało, retransmisja z wydarzenia trafi na platformę vod.tvp.pl.

Sonda
Będziesz oglądał/oglądała Sylwester Marzeń z Dwójką?