Sara Egwu-James

i

Autor: Screen z YT/the voice kids

Sara Egwu-James - wiek, wzrost, Eurowizja Junior, piosenki, rodzina, The Voice Kids 4, Instagram

2022-01-02 18:34

Sara Egwu-James to zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids! Uważana jest za jedno z największych objawień na polskiej scenie muzycznej w ciągu ostatnich lat. Jej głos porównywany jest do Whitney Houston. Kim jest? Więcej na temat dziewczynki przeczytajcie poniżej!

Sara Egwu-James - wiek, wzrost, Eurowizja Junior, piosenki, rodzina, The Voice Kids 4, Instagram, TikTok, YouTube. Kim jest niezwykle utalentowana dziewczynka, która wygrała 4. edycję The Voice Kids? Wciąż wszyscy wspominają jej niesamowite Przesłuchanie w ciemno, podczas którego wykonała przebój Anyone od Demi Lovato i swoim wykonaniem wprawiła trenerów w osłupienie.

Nastolatka natychmiastowo po swoim występie została porównana z samą Whitney Houston! Nazwisko Sary było na niemalże każdym nagłówku wszystkich serwisów muzycznych i z tego też tytułu postanowiliśmy przybliżyć jej postać. Kim jest Sara James i co wiemy na jej temat? Wszystkie najważniejsze informacje o wokalistce, które udało się nam zebrać znajdziecie poniżej! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sara James doceniona przez Billie Eilish! Ten gest to mistrzostwo świata

Sonda
Czy Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Sara James - wiek

Sara James jest 13-letnią mieszkanką Ośna Lubuskiego. Urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach.

Sara James - wzrost

Sara James nie podaje w sieci swojego wzrostu, dlatego nie znajdziemy takiej informacji na jej temat.

Sara James - Eurowizja Junior 2021

Sara James została reprezentantką Polski podczas Eurowizji Junior 2021. Już 19 grudnia w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt pod Paryżem, zaprezentuje się z piosenką Somebody.

Sara James - piosenki

Sara James już od najmłodszych lat fascynowała się muzyką i budowała swoją karierę. Nastolatka ma na swoim koncie wiele osiągnięć - między innymi wygranie The Voice Kids 4, a także tytuł reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2021. Swój talent szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Sara James ma na swoim koncie debiutancką EP-ke świąteczną, a także może pochwalić się piosenką, którą można było usłyszeć w filmie Czarny Młyn. Oprócz tego specjalnie na Eurowizję Junior 2021 nagrała kawałek Somebody, z którym będzie reprezentować nasz kraj w Paryżu.

Sara James - rodzina

Młoda wokalistka z Ośna Lubuskiego nie opowiada w internecie o swoim życiu prywatnym. Wiemy jednak, że jej ojcem jest John Egwu-James, który także jest muzykiem. Jej mamą jest Arleta Dancewicz.

Sara James - The Voice Kids 4

Sara James pojawiła się w 4. edycji The Voice Kids i od razu stała się faworytką! Jej wygrana w programie nikogo nie zaskoczyła, ale nie ma wątpliwości, że była bardzo zaskoczona. Jej najbardziej pamiętane występy to Anyone i Husavik.

Sara James - Instagram, TikTok

Sara ma konto na Instagramie o nazwie @sara_james_music. Pod taką samą nazwą można ją znaleźć na TikToku.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?