Supernatural doczekało się spin-offa! O czym opowie The Winchesters i kiedy premiera? Jest zwiastun

2022-05-20 13:54 Natalia Nowecka
The Winchesters
Autor: materiały prasowe The CW The Winchesters: zwiastun i data premiery spin-offa Supernatural

The Winchesters doczekało się pierwszego zwiastuna. O czym opowie spin-off Supernatural i kiedy możemy spodziewać się premiery? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze szczegóły.

Supernatural to jeden z flagowych seriali stacji The CW, który przez lata obrósł swojego rodzaju kultem. Serial grozy emitowany w latach 2005 - 2020 przybliżał nam losy Sama i Deana Winchesterów - dwóch braci, których sposobem na życie była walka z wszelkiej maści złem. Teraz familia Winchester zabierze nas w kolejną podróż, tym razem w przeszłość. O czym opowie serial "The Winchesters" i kiedy odbędzie się premiera? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

The Winchesters: o czym będzie spin-off Supernatural?

Przed Samem i Deanem byli John i Mary. Akcja "The Winchesters" przeniesie nas do 1972 roku, kiedy to rodzice Winchesterów poznali się, zakochali i wspólnie rozpoczęli walkę z potworami. Jak wskazuje pierwszy zwiastun, produkcja utrzymana będzie bardziej w klimatach zabawnej opowieści o miłości, niż horroru z krwi i kości. Nie zabraknie też nostalgii i starych rockowych kawałków. Narratorem zaś będzie sam Dean Winchester (Jensen Ackles). 

The Winchesters: ZWIASTUN

Pierwszy zwiastun serialu "The Winchesters" prezentuje się następująco:

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe horrory, które każdy powinien obejrzeć. TOP10 żelaznej klasyki kina grozy

The Winchesters: kiedy premiera spin-offa Supernatural?

Dokładna data premiery serialu "The Winchesters" nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jedynie, że spin-off "Supernatural" zawita na ekranach jesienią 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Meg Donnelly jako Mary oraz Drake Rodger jako John Winchester. Jensen Ackles, który jest nie tylko narratorem, ale także jednym z producentów, zdradził również, że Dean może nie być jedyną znaną twarzą, jak zobaczymy w produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE