The Winchesters

i

Autor: materiały prasowe The CW The Winchesters: zwiastun i data premiery spin-offa Supernatural

Supernatural doczekało się spin-offa! O czym opowie The Winchesters i kiedy premiera? Jest zwiastun

2022-05-20 13:54

The Winchesters doczekało się pierwszego zwiastuna. O czym opowie spin-off Supernatural i kiedy możemy spodziewać się premiery? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze szczegóły.

Supernatural to jeden z flagowych seriali stacji The CW, który przez lata obrósł swojego rodzaju kultem. Serial grozy emitowany w latach 2005 - 2020 przybliżał nam losy Sama i Deana Winchesterów - dwóch braci, których sposobem na życie była walka z wszelkiej maści złem. Teraz familia Winchester zabierze nas w kolejną podróż, tym razem w przeszłość. O czym opowie serial "The Winchesters" i kiedy odbędzie się premiera? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

The Winchesters: o czym będzie spin-off Supernatural?

Przed Samem i Deanem byli John i Mary. Akcja "The Winchesters" przeniesie nas do 1972 roku, kiedy to rodzice Winchesterów poznali się, zakochali i wspólnie rozpoczęli walkę z potworami. Jak wskazuje pierwszy zwiastun, produkcja utrzymana będzie bardziej w klimatach zabawnej opowieści o miłości, niż horroru z krwi i kości. Nie zabraknie też nostalgii i starych rockowych kawałków. Narratorem zaś będzie sam Dean Winchester (Jensen Ackles). 

The Winchesters: ZWIASTUN

Pierwszy zwiastun serialu "The Winchesters" prezentuje się następująco:

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe horrory, które każdy powinien obejrzeć. TOP10 żelaznej klasyki kina grozy

The Winchesters: kiedy premiera spin-offa Supernatural?

Dokładna data premiery serialu "The Winchesters" nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jedynie, że spin-off "Supernatural" zawita na ekranach jesienią 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Meg Donnelly jako Mary oraz Drake Rodger jako John Winchester. Jensen Ackles, który jest nie tylko narratorem, ale także jednym z producentów, zdradził również, że Dean może nie być jedyną znaną twarzą, jak zobaczymy w produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?