Co ciekawego zadebiutuje w 2022 roku?

i

Autor: materiały prasowe Amazon Prime Video; Disney +; Netflix; HBO

Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

2022-03-31 14:30

2022 to zdecydowanie dobry rok dla wszystkich serialomaniaków. W ciągu najbliższych miesięcy zadebiutuje bowiem wiele ciekawych i wyczekiwanych produkcji, obok których nie powinniście przejść obojętnie. Jakie seriale z kategorii must-watch ukażą się w 2022 roku?

Których seriali z 2022 roku za nic nie powinniście przegapić? Na które produkcje w odcinkach czekają tysiące (a nawet miliony) widzów na całym świecie? O których tytułach będzie głośno w nadchodzących miesiącach? Wyłoniliśmy dla was listę najgłośniejszych i najciekawszych serialowych premier na 2022 rok, by nic istotnego nie umknęło waszej uwadze.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne seriale. Które produkcje wybitnie rozwścieczyły widzów?

Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery

W tym roku powrócimy między innymi do miasteczka Hawkins, znów spotkamy chłopaków walczących z (nie do końca)superbohaterami, a także stawimy czoła Akademii Sparrow. Powroty serialowych hitów to jednak nie wszystko. W ciągu najbliższych miesięcy zadebiutują bowiem aż trzy seriale z trzech różnych osławionych uniwersów. Gotowi na ponowną wyprawę do Westeros, Śródziemia i Odległej Galaktyki?

Listę najgłośniejszych serialowych premier 2022 roku znajdziecie w poniższej galerii. Enjoy!

ZOBACZ TAKŻE: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?