Stranger Things 4

i

Autor: materiały prasowe Netflix

Stranger Things 4 na pierwszych zdjęciach! Jak zmieniły się dzieciaki z Hawkins i kiedy premiera?

2022-03-24 12:56

"Stranger Things" już wkrótce powróci do nas z nowymi odcinkami, a tymczasem Netflix zaprezentował porcję zdjęć z nadchodzącego sezonu. Dzieciaki z Hawkins nie są już dzieciakami, a klimat horroru wchodzi na zupełnie nowy poziom.

"Stranger Things 4" zawita w bibliotece Netfliksa już za kilka tygodni. Co nas czeka w nadchodzących odcinkach i jak zmieni się klimat serialu? Na pierwszych zdjęciach promocyjnych widzimy zarówno dobrze znane nam postacie, jak i kilka nowych twarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

Stranger Things 4 na pierwszych zdjęciach

Bracia Duffer zapowiedzieli jakiś czas temu, że "Stranger Things 4" nie będzie już opowieścią o dzieciakach jeżdżących rowerami i grających w Dungeons & Dragons. Jedenastka, Mike, Will i reszta ekipy są już licealistami, co zmieni nie tylko ich osobowość i miłosne perypetie, ale także klimat całego serialu. "Stranger Things 4" będzie już horrorem pełną gębą.

Akcja 4. sezonu rozpocznie się sześć miesięcy po bitwie o Starcourt. Ekipa po raz pierwszy jest rozdzielona (przypominamy bowiem, że Will i Jedenastka wyprowadzili się z miasteczka), a za rogiem czai się zło jeszcze gorsze, niż dotychczas. Pozostaje jeszcze kwestia Hoppera, który przebywa obecnie na terenie Rosji.

ZOBACZ TAKŻE: Czekasz na 4. sezon "Stranger Things"? Te seriale mogą ci się spodobać

Na pierwszych zdjęciach, które zaprezentował nam Netflix, widzimy jasno i wyraźnie, że niegdysiejsze dzieciaki z Hawkins dojrzały i weszły w wiek nastoletni. Fotki przedstawiają też dwóch nowych bohaterów - Argyle'a granego przez Eduardo Franco oraz Eddie'ego Munsona, w którego wciela się Joseph Quinn. Pierwsze zdjęcia promujące "Stranger Things 4" znajdziecie w poniższej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: "Grace i Frankie" sezon 7 - data premiery. Kiedy pojawią się finałowe odcinki?

Stranger Things 4: kiedy premiera na Netflix?

4. sezon "Stranger Things" liczył będzie łącznie dziewięć odcinków i został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich (na którą złoży się pięć epizodów) zadebiutuje już 27 maja 2022 roku. Na drugą przyjdzie nam poczekać do 1 lipca.

ZOBACZ TAKŻE: "Kruk" sezon 3 powstanie. Ile będzie odcinków? Kiedy premiera?

Sonda
Czekasz na 4. sezon Stranger Things?
Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39