Najbardziej kontrowersyjne seriale. Które produkcje wybitnie rozwścieczyły widzów?

2022-03-30 15:15 Natalia Nowecka
Które seriale rozwścieczyły widzów?
Autor: Everett Collection/East News; Ben Luener / ? AMC /Everett Collection; HBO/East News; materiały prasowe Netflix

Szokowanie i wzbudzanie skrajnych emocji to domena wielu filmów i seriali. Które produkcje w odcinkach wiodą jednak prym na tym polu? Jakie tytuły były szeroko krytykowane, a nawet bojkotowane za nadmierną skandaliczność? Przedstawiamy wam 10 seriali, które wyjątkowo rozwścieczyły widzów.

Najbardziej kontrowersyjne seriale w dziejach telewizji - czy zasłużyły na krytykę? Historia zna wiele przypadków seriali, które jechały po bandzie i naruszały pewne tabu. Wielu produkcjom zarzucono nadmierne eskalowanie przemocą i seksem, a nawet gloryfikację patologicznych wzorców. Przed wami dziesięciu wspaniałych, którzy pod względem kontrowersji nie mają sobie równych.

ZOBACZ TAKŻE: Filmy, które wywołały skandal. TOP10 najbardziej kontrowersyjnych tytułów

Najbardziej kontrowersyjne seriale [TOP10]

Wielu widzów lubi, gdy filmy i seriale naruszają ich strefę komfortu, podejmując kontrowersyjne tematy i szokując na wszelkie możliwe sposoby. W końcu kino (czy to wielkiego, czy małego ekranu) ma wzbudzać w nas emocje, możliwie jak najsilniejsze. Zdarzały się jednak przypadki, w których twórcy (w oczach opinii publicznej) posunęli się o krok (lub nawet kilka) za daleko.

Dziś skupimy się właśnie na tego typu produkcjach. Tytuły, które znajdziecie w naszej galerii 10 najbardziej kontrowersyjnych seriali, były szeroko krytykowane, a nawet bojkotowane za treści, które przedstawiały. Czy słusznie? To już sami oceńcie.

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe filmy i seriale, które dziś NIE MOGŁYBY powstać

Sonda
Lubisz oglądać kontrowersyjne seriale?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE