Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

2022-03-24 20:31 Natalia Nowecka
Dobre seriale, których (raczej) nie znacie
Autor: materiały prasowe Hulu, Starz, FX

Mało znane, a doprawdy wybitne - historia telewizji zna wiele przypadków seriali, które zasługują na wszelkie laury, a z jakiegoś powodu umknęły powszechnej uwadze. Dziś wyłoniliśmy dla was 10 takich produkcji, których (prawdopodobnie) nie znacie, a zdecydowanie powinniście.

Nie od dziś wiadomo, że popularność wcale nie idzie w parze z jakością. Serwisy streamingowe rokrocznie wypuszczają na rynek produkcje, które okazują się wielkimi hitami, choć zarówno krytycy, jak i postronni widzowie, nie zostawiają na nich suchej nitki. I choć nie ma w tym nic złego (w końcu każdy czasem potrzebuje obejrzeć coś z gatunku guilty pleasure) sytuacja wygląda znacznie gorzej, gdy działa to w odwrotną stronę. 

Mieliście kiedyś tak, że odkryliście pewien mało znany serial i ku waszemu zaskoczeniu okazało się, że jest doprawdy wybitny? W takich sytuacjach zachodzimy w głowę, jak to możliwe, że coś tak wartościowego, dobrego, czy zwyczajnie fajnego, jest tak niedocenione.

Dziś właśnie skupimy się na tego typu produkcjach. Zaznaczam jednak, że w naszej galerii znalazło się kilka seriali, które zyskały popularność, ale poza granicami naszego kraju, umykając uwadze polskich widzów (a przynajmniej większości).

Zatem, jesteście ciekawi, których świetnych seriali nie znacie, a zdecydowanie powinniście? Zapraszamy więc do poniższej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE