Ród Smoka

i

Autor: Materiały prasowe

Ród smoka - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Kto jest kim?

2022-03-31 9:39

Ród smoka nadchodzi! Długo zapowiadany prequel "Gry o tron" zadebiutuje na platformie HBO latem 2022 roku. Wszyscy fani popularnego serialu już nie mogą się doczekać nadchodzacych odcinków. Wiemy, kto pojawi się w obsadzie. Poznajcie wszystkich najważniejszych bohaterów!

Ród smoka to dziesięcioodcinkowy serial HBO, który zadebiutuje na platformie jeszcze latem 2022 roku. Produkcja opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest kultowa "Gra o tron". Wszyscy fani popularnego serialu nie mogą się doczekać nadchodzącego tytułu. Kiedy pojawiła się informacja, że trwają prace nad nowym projektem, to nie ukrywali zachwytu w mediach społecznościowych. Poznaliśmy nie tylko datę premiery, ale również informacje na temat obsady. Kto zagra w nadchodzącym prequelu? Poniżej znajdziecie opis postaci i wszystkich najważniejszych bohaterów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ród smoka - kiedy premiera? Data prequela Gry o tron ogłoszona!

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Ród Smoka - obsada. Kto jest kim w serialu?

Produkcja powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew". W serialu pojawi się więc król Viserys Targaryen, w którego rolę wciela się Paddy Considine. Nie zabraknie również księcia Daemona Targaryena (Matt Smith), księżniczki Rhaenyry (Emma D’Arcy) i księżniczki Rhaeneys (Eve Best) oraz Alicent Hightower (Olivia Cooke) i Lorda Corlysa Velaryona (Steve Toussaint). Obsada aktorska zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Szczegółowe opisy postaci oraz sylwetki bohaterów możecie zobaczyć w galerii poniżej.