Harry Styles nie ma przed Tobą tajemnic! Sprawdź, czy wiesz o nim wszystko [QUIZ]

2021-02-01 13:16 Ewelina Kulasza
Harry Styles
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Harry Styles to nie tylko dojrzały artysta o zniewalającym głosie, ale także inspiracja dla wielu osób! Jego piosenki robią furorę na całym świecie, a błysk w oku zachwyca niejedną osobę! Czy wiesz o nim wszystko? Sprawdź swoją wiedzę na jego temat w naszym quizie. Harry Styles nie ma przed Tobą żadnych tajemnic!

Harry Styles to uwielbiany na całym świecie brytyjski piosenkarz, ale także model i aktor. Choć kocha muzykę od młodych lat, sprawdza się również idealnie w innych rolach. Od zawsze uwielbiał śpiewać i co ciekawe, już w wieku 12 lat osiągał w muzyce małe sukcesy. Największą rozpoznawalność zyskał jednak w latach 2010-2016, kiedy to stał się członkiem boys bandu One Direction. Wzbudzał zachwyt, a w dodatku był obiektem westchnień niejednej nastolatki! Choć przygoda z zespołem zakończyła się w 2016 roku, to Harry zdecydował się iść przez branżę muzyczną dalej. W 2017 roku wystartowała jego solowa kariera. Debiutancki singiel Sign of the times okazał się być hitem i  zwiastował nadejście jego pierwszego albumu solo.

Mimo iż One Direction zawiesiło swoją działalność, Harry nie poddał się i wciąż spełnia swoje marzenia. Wychodzi mu to znakomicie, a piosenki które wydaje, w szybkim tempie otrzymują miano prawdziwych hitów. Dowodem na to jest między innymi kawałek Adore you czy Watermelon sugar, które możecie usłyszeć nawet na antenie Radia ESKA. Czy wiecie o o brytyjskim artyście wszystko? Sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie poniżej.

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]
Najnowsze