Lady Gaga jako Harley Quinn w Joker: Folie À Deux. Co wiemy o filmie? Zwiastun, fabuła, data premiery

2022-08-05 12:04 Natalia Nowecka
Lady Gaga jako Harley Quinn w Joker: Folie À Deux. Co wiemy o filmie? Zwiastun, fabuła, data premiery
Autor: Warner Bros. Lady Gaga jako Harley Quinn w Joker: Folie À Deux. Co wiemy o filmie? Zwiastun, fabuła, data premiery

Lady Gaga potwierdziła swój udział w "Joker: Folie À Deux". W sequelu "Jokera" gwiazda zagra słynną Harley Quinn - ulubienicę fanów DC, której najpopularniejszą kreacją jest ta prezentowana dotąd przez Margot Robbie. Co już wiemy o "Jokerze 2"? O czym opowie film i kiedy odbędzie się premiera? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

"Joker: Folie À Deux" nabiera powoli kształtów. Wiemy już, kiedy sequel "Jokera" ukaże się w kinach i kto odpowie za scenariusz, a teraz poznaliśmy drugą gwiazdę filmu. U boku Joaquina Phoenixa zobaczymy Lady Gagę, która zaserwuje nam swoją, zupełnie nową odsłonę słynnej Harley Quinn. O czym opowie "Joker: Folie À Deux" i kiedy odbędzie się premiera? Przedstawiamy najważniejsze informacje związane z "Jokerem 2".

Joker: Folie À Deux - o czym będzie film?

Akcja filmu "Joker: Folie À Deux" rozgrywać się będzie po wydarzeniach z poprzednika. Tym razem z brudnych ulic Gotham przeniesiemy się do szpitala psychiatrycznego Arkham Asylum, gdzie Arthur Fleck pozna i rozkocha w sobie niejaką doktor Harleen Frances Quinzel. Podtytuł "Jokera 2" z założenia sugerował nam, co zobaczymy w produkcji. Folie À Deux to bowiem francuskie określenie na zaburzenie psychiczne charakteryzujące się występowaniem tych samych urojeń u przynajmniej dwóch osób.

Przypominamy również, że "Joker: Folie À Deux" nie należy do kinowego uniwersum DC i rozgrywa się w zupełnie innym świecie, niż ten, w którym Harley Quinn ma twarz Margot Robbie.

Joker: Folie À Deux - zwiastun

Zdjęcia do filmu "Joker: Folie À Deux" jeszcze nie wystartowały, zatem na zwiastun trochę przyjdzie nam poczekać. Tymczasem jednak Warner uraczył nas krótką zapowiedzią potwierdzającą udział Lady Gagi, która prezentuje się następująco:

Joker: Folie À Deux - kiedy premiera?

Prace na planie filmu "Joker: Folie À Deux" mają wystartować zimą tego roku, a premierę zaplanowano na 4 października 2024 roku. Scenariusz napisali Todd Phillips i Scott Silver, a pierwszy z nich najprawdopodobniej powróci na stanowisku reżysera. 

Sonda
Który aktor najlepiej wcielił się w rolę Jokera?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE