HBO Max LIPIEC 2022 - najciekawsze premiery

i

Autor: materiały prasowe HBO Max LIPIEC 2022 - najciekawsze premiery

HBO Max na LIPIEC 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

2022-06-27 14:54

Co ciekawego zadebiutuje na HBO Max w lipcu 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier HBO Max i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

HBO Max - filmy i seriale na lipiec 2022. Jakie produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Które tytuły zasługują na szczególną uwagę? Przedstawiamy listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od HBO Max na najbliższy miesiąc.

HBO Max LIPIEC 2022 - najciekawsze premiery

Lipiec 2022 w HBO Max to dużo nowości zarówno filmowych, jak i serialowych. W nadchodzącym miesiącu na platformie zadebiutują zarówno zupełnie nowe seriale, jak i klasyki telewizji na licencji. Zobaczymy też filmy o Spider-Manie, a także jeden z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku. Zatem, co warto obejrzeć w lipcu na HBO Max? Listę najciekawszych filmowo-serialowych premier HBO Max na lipiec 2022 roku prezentujemy poniżej.

Mała doboszka - 1 lipca 2022 w HBO Max

Miniserial oparty na bestsellerowej powieści szpiegowskiej Johna le Carré o tym samym tytule. To trzymającą w napięciu i wybuchowa historia o szpiegostwie i międzynarodowej grze o wysoką stawkę. Florence Pugh, Alexander Skarsgård i Michael Shannon w rolach głównych.

Spider-Man, Spider-Man 2, Spider-Man 3, Niesamowity Spider-Man, Niesamowity Spider-Man 2 - 1 lipca 2022 w HBO Max

Są tu fani Spider-Mana? To mamy dobre wieści. Z początkiem lipca w bibliotece HBO Max zawitają filmy o pajączku z Tobey'em Maguire'em i Andrew Garfieldem.

Spider-Man Uniwersum – premiera 2 lipca 2022 w HBO Max

Jedna z najlepszych animacji ostatnich lat, a przy okazji jeden z najciekawszych filmów o Spider-Manie (choć tym razem śledzimy losy Milesa Moralesa, nie Petera Parkera).

Annette - 3 lipca 2022 w HBO Max

Historia osadzona we współczesnym Los Angeles. Komik standupowy zakochuje się w światowej sławy śpiewaczce operowej. Tworzą namiętną i czarującą parę. Wraz z narodzinami ich pierwszego dziecka i ich życie wywraca się do góry nogami. Adam Driver i Marion Cotillard w rolach głównych.

Nie z tego świata I-XV - 5 lipca 2022 w HBO Max

Tym razem coś dla miłośników seriali grozy - wszystkie sezony "Supernatural" w jednym miejscu! Dla niezaznajomionych z tematem - jest to serial o dwóch braciach, Samie i Deanie Winchesterach, którzy w dzieciństwie stracili matkę w wyniku działań tajemniczej i demonicznej siły nadprzyrodzonej. Ich ojciec postanowił wychować ich na żołnierzy.

Co robimy w ukryciu 4. sezon - 13 lipca 2022 w HBO Max

Nasze ukochane wampiry powracają! Co tym razem czeka Nadję, Laszlo, Robina i resztę ekipy? Przekonamy się już wkrótce. Wiemy jednak jedno - na pewno będzie zabawnie.

Dom Gucci - 17 lipca 2022 w HBO Max

Kiedy Patrizia Reggiani, outsiderka ze skromnego domu wżenia się w rodzinę Gucci, jej niepohamowane ambicje zaczynają odkrywać rodzinne dziedzictwo. Jej zachowanie uruchamia spiralę zdrady, zemsty, a ostatecznie… morderstwa. Obraz zainspirowany szokującą historią rodziny stojącej za włoskim imperium mody. W filmie występują m.in. Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Jared Let.

Nastoletnia Euthanasia - 20 lipca 2022 w HBO Max

Nowy animowany serial Adult Swim to historia osadzona w niedalekiej przyszłości na Florydzie. Trophy Fantasy, wraz z nastoletnią córką Euthanasią, bratem Petem i matką Babą zarządza domem pogrzebowym Tender Endings.

Pogromcy duchów: Dziedzictwo - 24 lipca 2022 w HBO Max

Kontynuacja kinowego hitu. Kiedy samotna mama i jej dwójka dzieci przybywają do małego miasteczka, zaczynają odkrywać swoje powiązania z pierwotnymi pogromcami duchów i tajnym dziedzictwem pozostawionym przez ich dziadka.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny - 28 lipca 2022 w HBO Max

Kolejny spin-off popularnej teen dramy sprzed lat. Serial "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" zapowiadany jest jako kolejna mroczna opowieść o nastolatkach, które mają swoje tajemnice i muszą zmierzyć się z zamaskowanym niebezpieczeństwem. Dwadzieścia lat po tragicznych wydarzeniach z Rosewood, nowe pokolenie zmuszone jest zapłacić za sekretnie popełnione grzechy… nie tylko swoje.

Spider-Man: Daleko od domu, Spider-Man: Bez drogi do domu  - 30 i 31 lipca 2022 w HBO Max

Lipiec 2022 w HBO Max rozpoczniemy i zakończymy ze Spider-Manem. Pod koniec miesiąca ofertę serwisu zasilą bowiem dwie najnowsze odsłony przygód Pajączka.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?