Grinch powraca w świątecznym horrorze. Zobaczcie zwiastun The Mean One

i

Autor: Atlas Film Distribution Grinch powraca w świątecznym horrorze. Zobaczcie zwiastun "The Mean One"

Grinch powraca w świątecznym horrorze. Zobaczcie zwiastun "The Mean One"

2022-11-30 16:34

Grinch zostanie rzeźnikiem? Kolejna ikona kina familijnego doczekała się morderczej odsłony, tym razem nawet w świątecznym wydaniu. Zwiastun "The Mean One" zapowiada wyśmienite kino grozy klasy Z.

To naprawdę dobry czas, by być miłośnikiem niskobudżetowych, "złych" horrorów. Nie tak dawno triumfy święcił "Terrifier 2", którego zgłoszono nawet do oscarowego wyścigu (w formie żartu rzecz jasna), a twórca "Blood and Honey" nie poprzestał na morderczym Puchatku i zapowiedział kolejne wypaczone interpretacje bajkowych bohaterów. Co więcej, za nami debiut horroru o morderczej choince, a na horyzoncie majaczy już premiera thrillera z rubasznym Mikołajem w roli głównej. Teraz zaś otrzymaliśmy zwiastun slashera, na który wielu horroromaniaków czekało od dzieciństwa - Grinch powraca, lecz tym razem nie będzie się już patyczkował. 

Grinch powraca w świątecznym horrorze - zobaczcie zwiastun "The Mean One"

"The Mean One" to parodia familijnej opowieści o Grinchu, który nienawidzi świąt. W tej wersji jest jednak znacznie większym zwyrodnialcem i w przebraniu Mikołaja pozbawia życia rodzinę małej dziewczynki imieniem Cindy. Ta okaże się jednak wyjątkowo pamiętliwa i zawzięta, i gdy dorośnie, będzie ścigać potwora, by dokonać krwawej zemsty.

Za reżyserię odpowiada Steven LaMorte, a w roli Grincha zobaczymy Davida Howarda Thorntona, który zachwycił cały świat swoją kreacją Klauna Arta w obu odsłonach "Terrifiera". Amerykańską premierę "The Mean One" wyznaczono na 9 grudnia, jednak nie wiemy, kiedy film trafi do Polski. 

Sonda
Lubisz horrory klasy Z?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1