Tak złe, że aż dobre: TOP5 najbardziej absurdalnych horrorów w dziejach

2022-04-11 15:28 Natalia Nowecka
Filmy grozy tak złe, że aż dobre
Autor: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Absurdalne horrory od lat cieszą się dużą popularnością. Wielu horroromaniaków z chęcią sięga po filmy grozy klasy Z, które bawią pomysłowością i kiczem. Które z tego typu produkcji są najbardziej odjechane? Gwarantuję - będziecie w szoku.

Choć nie od dziś wiadomo, że ludzka wyobraźnia nie zna granic, wielu filmowców wciąż zaskakuje nas swoją pomysłowością. Absurdalne horrory, które rokrocznie zalewają rynek filmowy, ugruntowały sobie już pewną pozycję w sercach kinomanów. Dziś wyłoniłam dla was 5 absolutnych mistrzów w kategorii absurdu i groteski. Gotowi na porcję najlepszych z najgorszych?

ZOBACZ TAKŻE: Top 5 wstrząsających horrorów, o których pewnie nigdy nie słyszeliście

Najbardziej absurdalne horrory w dziejach [TOP5]

Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Titanic 666" (który zapowiada się na iście wyborny seans) postanowiłam wyłonić dla was 5 horrorów tak złych, że aż wyśmienitych. W myśl maksymy sky is the limit, twórcy filmowi zaserwowali nam w ostatnich latach istną plejadę odjechanych filmów grozy najniższych lotów, które poruszają naprawdę najróżniejszą tematykę. Mordercze produkty spożywcze oraz przedmioty codziennego użytku, czy zombie wersje wszelkiej maści zwierząt, to zaledwie wierzchołek góry lodowej. WIERZCIE MI.

Przechodząc do meritum - w poniższej galerii znajdziecie listę 5 absolutnie najwspanialszych absurdalnych horrorów, jakie widziała telewizja. Enjoy!

ZOBACZ TAKŻE: Horrory, których nikt nie jest w stanie obejrzeć do końca. Na czym polegliście? [18+]

Sonda
Lubisz horrory klasy Z?

A jeśli bardziej od horrorów lubicie dobry humor, koniecznie włącznie podcast z najnowszą WKRĘTARKĄ Alberta z ESKI!

Listen to "Szefuncio" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE