Programy TV

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak kiedyś wyglądał Dominik Gumienny. Nie uwierzysz, czym zajmował się w przeszłości!

Dominik Gumienny to jeden z bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kulturysta, który wraz z żoną komentuje telewizyjne programy, latami pracował nad swoją sylwetką. A jak wyglądał kiedyś? Nie uwierzysz, czym zajmował się w przeszłości!

Spis treści

  1. Dominik Gumienny z "Gogglebox. Przed Telewizorem" 
  2. Co wiemy o Dominiku Gumiennym z "Gogglebox"? 
  3. Tak kiedyś wyglądał Dominik Gumienny z "Gogglebox. Przed Telewizorem" 

Dominik Gumienny z "Gogglebox. Przed Telewizorem" 

Gogglebox. Przed telewizorem to hitowy pogram Telewizji TTV. W rozrywkowej produkcji widzowie oglądają rodziny i przyjaciół, którzy komentują wybrane telewizyjne formaty, m.in. reality show, seriale czy wydarzenia sportowe. "Gogglebox" zadebiutował na antenie w 2014 roku i szybko zdobył bardzo duże grono fanów. Komentatorzy już od 20. sezonów dostarczają widzom dużej dawki humoru. 

Do najpopularniejszych uczestników programu należą m.in.:

W gronie bardziej rozpoznawalnych komentatorów z "Goggleboxa" są także Dominik Gumienny i jego żona Wiktoria. 

Co wiemy o Dominiku Gumiennym z "Gogglebox"? 

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka zadebiutowali w "Gogglebox. Przed telewizorem" jako para. Od tego czasu w ich życiu prywatnym zaszło sporo zmian! 

30 czerwca 2023 roku zakochani zdecydowali się na ślub. Wiktoria była już wtedy w ciąży. We wrześniu dumni rodzice trzymali już w objęciach swoją córeczkę- Scarlett. 

Dominik Gumienny od początku udziału w programie dał się poznać jako bardzo umięśniony mężczyzna. Jego kulturystyczna sylwetka robi ogromne wrażenie! Komentator z "Gogglebox" często chwalił się nią na Instagramie. 

Choć trudno w to uwierzyć, zanim Gumienny rozpoczął ostre treningi w siłowni, zajmował się czymś zupełnie innym! W młodości trenował... balet. 

Nie będę ukrywał, że dla małego chłopca to nie jest wymarzony sport. Byłem bardzo chudym dzieckiem, na balet nadawałem się idealnie. Poza tym czasami jest w rodzicach coś takiego, że chcą przełożyć na innych swoje niespełnione marzenia. W moim przypadku tak było. Zazdrościłem kolegom grającym w piłkę, ale szybko wkręciłem się w taniec. Trenowałem balet przez 10 lat - wyznał w rozmowie z "Co Za Tydzień". 

Czytaj także: "Gogglebox. Przed telewizorem". Metamorfozy uczestników. Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni

Tak kiedyś wyglądał Dominik Gumienny z "Gogglebox. Przed Telewizorem" 

Dominik z "Gogglebox. Przed telewizorem" ma ciało, którego może mu pozazdrościć niejeden facet. Wraz ze swoją żoną wzięli udział także w innym show TTV, "99. Gra o wszystko". 

Mężczyzna na oczach fanów przeszedł metamorfozę! Zapuścił gęsty zarost, dzięki któremu jego twarz wygląda jeszcze bardziej męsko. Nie zawsze jednak wyglądał tak, jak teraz. Jesteście ciekawi, jak wyglądał kiedyś Dominik Gumienny? Odkopaliśmy jego stare zdjęcia. Musicie je zobaczyć! 

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!