Programy TV

"Gogglebox. Przed telewizorem". Joachim Zeiske już tak nie wygląda! Fanki porównują go do amerykańskiego gwiazdora!

Joachim Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" po raz kolejny przeszedł metamorfozę! Bohater programu TTV zaskoczył fanów nowym zdjęciem, na którym zupełnie siebie nie przypomina! Fanki od razu porównały go do amerykańskiego gwiazdora. Jak Himek zmieniał się od początku udziału w "Gogglebox"?

Spis treści

  1. Joachim Zeiske - gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem"
  2. Jak zmienił się Joachim Zeiske? 
  3. Spektakularna metamorfoza Joachima z "Gogglebox"

Joachim Zeiske - gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem"

Program Telewizji TTV Gogglebox. Przed telewizorem bawi publiczność od blisko dziesięciu lat. Bohaterowie produkcji, która wystartowała w 2014 roku i doczekała się już osiemnastu edycji, komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Są to między innymi grupy przyjaciół, rodziny i pary. 

Do najpopularniejszych uczestników "Gogglebox. Przed telewizorem" należą m.in.:

  • Sylwia Bomba,
  • Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski,
  • Mateusz "Big Boy" Borkowski,
  • Agnieszka Kotońska,
  • Izabela i Joachim Zeiske. 

Wielu bohaterów programu przeszło sporą metamorfozę i zupełnie nie przypomina siebie z pierwszych odcinków show. Wśród nich nie sposób nie wymienić Big Boya, Sylwii Bomby czy Agnieszki Kotońskiej. W ostatnim czasie mocno zmienił się także Joachim Zeiske! 

Czytaj także: Agnieszka Kotońska i jej metamorfoza! Wyjawiła, jak zrzuciła 40 kilogramów!

Jak zmienił się Joachim Zeiske? 

Joachim Zeiske to najmłodszy bohater "Gogglebox. Przed telewizorem", który początkowo występował w show tylko ze swoją mamą, Izą Zeiske. W kolejnych edycjach coraz częściej towarzyszy im także jego babcia, Renata. 

W jednym z odcinków Iza zdradziła, że jej syn urodził się w 1995 roku, a więc w chwili gdy po raz pierwszy pojawił się w "Gogglebox", miał 19 lat. Z edycji na edycję coraz bardziej się zmieniał i mężniał. Dziś Chimek ma już 28 lat! 

Fani programu kilkukrotnie mieli okazję widzieć przemianę Joachima. Chłopak zadebiutował na ekranach mając krótkie włosy, później na jego twarzy zaczął pojawiać się zarost. Następnie bohater show TTV zaczął pracować nad sylwetką, a zdjęciami z siłowni dzielił się z fanami na Instagramie. Zapuścił też włosy i zupełnie odmienił swój wizerunek! 

Spektakularna metamorfoza Joachima z "Gogglebox"

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiło się najnowsze zdjęcie Joachima Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem". Okazuje się, że gwiazdor programu postanowił zaszaleć z fryzurą, mocno ją skracając. Fotografia powstała w czasie nagrań do nowego sezonu programu "99 - Gra o wszystko. VIP". 

W komentarzach pod zdjęciem można zobaczyć, że fanki porównują go teraz do słynnego, amerykańskiego celebryty. 

Trochę taki polski Justin Timberlake 🔥😍😂 dobra zmiana

Myślałam że to Justin Timberlake.👍

Jak przez lata zmieniał się Chimek? W galerii prezentujemy jego zdjęcia z początków "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz aktualne. 

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł