Programy TV

"Gogglebox. Przed telewizorem". Gdzie pracują: Big Boy, Iza Zeiske, Sylwia Bomba i inni? Wiesz, czym zajmują się zawodowo?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z czołowych programów rozrywkowych telewizji TTV. Widzowie kojarzą jego gwiazdy siedzące na kanapie i komentujące seriale i programy. A czym zajmują się na co dzień? Gdzie pracują Izabela Zeiske, Sylwia Bomba, Dominik Abus, Mateusz "Big Boy" Borkowski i inni? Sprawdziliśmy!

Spis treści

  1. "Gogglebox. Przed telewizorem" - co to za program? 
  2. Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"
  3. Czym na co dzień zajmują się gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem"?

"Gogglebox. Przed telewizorem" - co to za program? 

Program Gogglebox. Przed telewizorem który doczekał się już osiemnastu edycji, od lat towarzyszy widzom programu TTV. Format zadebiutował w 2014 roku i od tej pory regularnie gromadzi przed ekranami telewizorów setki tysięcy fanów. 

Jego bohaterowie (rodziny lub grupy przyjaciół) komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne, m.in reality show, seriale, teleturnieje czy talent show. Ich reakcje na poszczególne sceny często dostarczają dużej dawki śmiechu. 

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"

Wiele osób, które występują w programie, jest z nim związanych od samego początku. Widzowie nie tylko kochają oglądać ich na ekranach, ale także śledzą ich życie w mediach społecznościowych. Sporo uczestników "Gogglebox. Przed telewizorem" zyskało status gwiazdy. 

Wśród najpopularniejszych są m.in.:

  • Agnieszka Kotońska,
  • Sylwia Bomba,
  • Mateusz "Big Boy" Borkowski,
  • Izabela i Joachim Zeiske,
  • Dominik Abus. 

W ciągu dziewięciu lat emisji programu w jego obsadzie zaszło kilka zmian. Fani towarzyszą gwiazdom nie tylko na kanapach, ale także obserwują, co dzieje się w ich prywatnym życiu. Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zostały mamami, a Jacek Szawioła i Mariusz Kozak rozstali się. Niestety, nie brakowało także bardzo smutnych wydarzeń, jak tragiczna śmierć uwielbianej przez widzów Basi.

Czytaj także: Fantastyczna metamorfoza Agnieszki Kotońskiej! Zdradziła, jak zrzuciła 40 kilogramów!

Czym na co dzień zajmują się gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Fani programu oglądają jego bohaterów będących w tym samym miejscu - przed telewizorami w pilotem w ręku. Udział w "Gogglebox. Przed telewizorem" jest dla nich przygodą, ale każdy z nich ma swoje prywatne życie. Sprawdziliśmy, czym na co dzień zajmują się najpopularniejsi uczestnicy show TTV. Czy wiesz, gdzie pracują m.in. Mateusz "Big Boy" Borkowski, Sylwia Bomba czy Jacek Szawioła? Z jakimi branżami związane są gwiazdy programu? Zajrzyjcie do naszej galerii, a z pewnością będziecie zaskoczeni! 

Listen on Spreaker.