Programy TV

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus ma piękną partnerkę! Od zdjęć Igi Muszakowskiej nie można oderwać wzroku!

Dominik Abus to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazdor TTV prywatnie jest partnerem prawdziwej piękności! Iga Muszakowska, podobnie jak jej ukochany, zdobyła spore grono fanów w mediach społecznościowych. Trudno się temu dziwić, bo od jej zdjęć trudno jest oderwać wzrok!

Spis treści

  1. To jej serce skradł Dominik Abus. Kim jest Iga Muszakowska? 
  2. Czy Dominik Abus i Iga Muszakowska są po ślubie? 
  3. Iga Muszakowska to prawdziwa piękność! 

To jej serce skradł Dominik Abus. Kim jest Iga Muszakowska? 

Dominik Abus jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". W polegającym na komentowaniu telewizyjnych seriali i programów show występuje w parze z przyjacielem, Krzysztofem Radzikowskim. Panowie, nie tylko swoimi wypowiedziami, ale i zachowaniem, doprowadzali fanów do łez (oczywiście ze śmiechu!). 

Czytaj także: Krzysztof Radzikowski przeszedł ogromną metamorfozę!

Wiele gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem" zdobyło popularność i aktywnie działa e mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej o ich życiu prywatnym. 

Domink Abus ma powody do dumy! Jego partnerka, Iga Muszakowska, jest prawdziwą pięknością! Para wychowuje wspólnie troje dzieci: dwóch starszych synów z poprzedniego związku kobiety oraz wspólnego syna, Nikodema. W piątkę tworzą fantastyczną rodzinkę. 

Czy Dominik Abus i Iga Muszakowska są po ślubie? 

Choć Dominik Abus i Iga Muszakowska są w związku od lat, nie zdecydowali się jeszcze na ślub. Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" stwierdził w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl, że "ślub nie jest im potrzebny i dla nich to tylko formalność". 

Abus dodał jednak, że w przyszłości chciałby zobaczyć ukochaną w białej sukni. 

Na razie to my nawet nie mamy czasu, żeby wziąć ten ślub. Ciężko pracujemy od rana do wieczora, ale w przyszłości uważam, że Iga chciałaby wystąpić w białej sukni z welonem i też ja chciałbym w takiej sukni ją zobaczyć. Jeszcze raz jednak powtórzę, dla nas ślub nie jest żadnym wyznacznikiem miłości czy tam bliskości. Dla nas to jest po prostu taka formalność. Możemy iść dzisiaj wziąć ten ślub, możemy jutro, możemy za rok, za dwa. Generalnie wiem, że chciałbym zobaczyć Igę w tej białej sukni, ponieważ ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie i chciałbym ją zobaczyć też w takiej kreacji ślubnej - powiedział. 

Iga Muszakowska to prawdziwa piękność! 

Wielu mężczyzn może pozazdrościć Dominikowi Abusowi kobiety, którą ma u swojego boku. Iga Muszakowska to blondwłosa piękność, która może pochwalić się fantastyczną sylwetką. Na jej koncie na Instagramie pojawia się dużo zdjęć m.in. z siłowni, a fanki nie mogą się nadziwić, że ma taką figurę po urodzeniu dzieci! 

Taka figura po trójce dzieci....😮😮😮😮 Kochana sprzedaj patent a oddam wszystko co mam 😅 - napisała jedna z fanek. 

Internauci dosłownie zalewają Igę pozytywnymi komentarzami. Jak wygląda ukochana Dominika Abusa? Zobacz w galerii zdjęcia Igi Muszakowskiej! 

Jak zmienili się uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?