Programy TV

"Gogglebox". Big Boy przeszedł gigantyczną metamorfozę! Jak schudł 170 kg? "7 lat formy olimpijskiej"

Mateusz "Big Boy" Borkowski jest jedną z największych gwiazd programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie poznali go jako bardzo dużego, ważącego blisko 240 kilogramów, mężczyznę. Big Boy przeszedł spektakularną metamorfozę, pozbywając się aż 170 kilogramów! Jak udało mu się osiągnąć takie efekty?

Spis treści

  1. Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" 
  2. Metamorfoza Big Boya
  3. Jak Big Boy schudł 170 kilogramów? 
  4. Jak zmienił się Mateusz "Big Boy" Borkowski? 

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" 

Gogglebox. Przed telewizorem jest jednym z najpopularniejszych programów telewizji TTV. Show, którego uczestnicy komentują wybrane filmy, seriale i programy, doczekało się już osiemnastu edycji. "Gogglebox" zadebiutował w 2014 roku i regularnie przyciąga przed telewizory spore grono fanów. 

Do najpopularniejszych bohaterów programu należą m.in.:

  • Agnieszka Kotońska, 
  • Sylwia Bomba, 
  • Dominik Abus, 
  • Krzysztof Radzikowski, 
  • Izabela i Joachim Zeiske,
  • Mateusz "Big Boy" Borkowski. 

Czytaj także: Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej. Jak teraz wygląda gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Metamorfoza Big Boya

Przez dziewięć lat trwania programu, widzowie byli świadkami wielu przemian jego uczestników. Bez wątpienia, największą metamorfozą może pochwalić się Big Boy, któremu w programie towarzyszą koledzy: Damian "Nagana" i Marek "Morus". Trio z Kielc słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. 

Widzowie poznali Mateusza Borkowskiego jako bardzo dużego mężczyznę. Jak sam przyznał, jego waga oscylowała wówczas wokół 240 kilogramów! 

Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowił zrobić coś ze swoją wagą, która realnie zagrażała jego życiu. Dosłownie na oczach fanów chudł w oczach, a łącznie zgubił aż 170 kilogramów. Teraz wygląda zupełnie inaczej! Jego przemiana stała się inspiracją dla wielu osób, które także zmagają się z olbrzymią otyłością. 

Jak Big Boy schudł 170 kilogramów? 

Celebryta przyznał w jednym z wywiadów, że to jego siostra dała mu impuls, by zawalczył o swoje zdrowie. Podczas wizyty u lekarza dowiedział się, że będzie mu potrzebna operacja bariatryczna, dzięki której pojemność jego żołądka zostanie zmniejszona. Mateusz Borkowski zdecydował się na ten krok. 

Poszedłem na operacje i ona mi uratowała życie. Mówię to z pełną odpowiedzialnością i otwartością, bez tego nie da rady. Już byśmy nie rozmawiali - mówił w rozmowie z Faktem

Po operacji Big Boy stał się innym człowiekiem. Zrezygnował ze słodyczy, fast foodu i alkoholu. W jego codzienności pojawiły się natomiast spacery i ruch, a na Instagramie często pojawiają się jego zdjęcia na rowerze. 

Choć po tak mocnym schudnięciu, zostało dużo zwiotczałej skóry, mężczyzna jest dumny ze swojego wyglądu. Big Boy należy do osób ciałopzytywnych, które w pełni siebie akceptują. W ostatnim czasie świętował 7-lecie swojej metamorfozy, podpisując jedno ze zdjęć zdaniem "7 lat formy olimpijskiej". 

Jak zmienił się Mateusz "Big Boy" Borkowski? 

W poniższej galerii prezentujemy zdjęcia gwiazdora programu "Gogglebox". Mateusz jest dziś w świetnej formie i cieszy się życiem. Gratulujemy metamorfozy!