Cichopek i Kurzajewski

i

Autor: AKPA

pytanie na śniadanie

Cichopek i Kurzajewskiego wmurowało. Niezręczna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”

2024-01-08 11:31

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą w ostatnim czasie głośną parę - nie tylko w życiu prywatnym. 7 stycznia 2024 roku w niedzielnym wydaniu "Pytanie na śniadanie", gościem Kasi i Maćka był Bartosz Gelner, który wprowadził w niemałe zakłopotanie, parę prowadzących. Katarzynę Cichopek i Maćka Kurzajewskiego wmurowało.

W porannym programie "Pytanie na śniadanie", gościem Cichopek i Kurzajewskiego był Bartosz Gelner. Aktor na bieżąco śledzi sytuację polityczną w kraju i również tym razem, dał po sobie poznać niezadowolenie. Gelner nie przebierał w słowach w studio popularnej śniadaniówki. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski byli zszokowani reakcją gościa.

Kurzajewski nie ma zaufania do Cichopek? Mowa o "chorobliwej zazdrości"

Cichopek i Kurzajewski zaniemówili

Bartosz Gelner i Karolina Kominek byli gośćmi "Pytanie na śniadanie", które poprowadzili w niedzielny poranek Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski. Telewizja Polska wyemitowała odcinek nowego serialu "Zatoka szpiegów", w którym zagrali zaproszeni aktorzy. Bartosz Gelner nie krył swojej ekscytacji z powodu pojawienia się na kanapie "Pytania na śniadanie": "Ja to dzisiaj w ogóle jestem taki podekscytowany, żeby nie powiedzieć podniecony po prostu, że jestem tu u państwa w "Pytaniu na śniadanie", co jest niesamowitym doświadczeniem. Szczególnie po ośmiu latach mojej nieobecności tutaj" - mówił z przekąsem Gelner.

Zatoka szpiegów, odcinek 1 i 2 - streszczenie. Co się wydarzy na początku serialu?

Aktor opowiedział pokrótce o swojej roli w nowym serialu i nie mógł sobie darować komentarza, odnośnie poprzedniej władzy: "A przyszedłem jako szpieg i to jeszcze niemiecki i to z Trójmiasta. Dobrze, że nie nazywam się Donald" - powiedział żartobliwie Bartosz. Cała sytuacja wprawiła w osłupienie Kasię Cichopek i Maćka Kurzajewskiego, którzy najpierw chichotali z opowiadań Gelnera, by później zacząć wymowne milczenie.

Zatoka szpiegów - ile odcinków liczy nowy serial TVP?

bartosz gelner

i

Autor: instagram @pytanienasniadanie

Bartosz Gelner to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodził się 25 kwietnia 1988 roku w Chorzowie. Aktor związany jest z Magdaleną Cielecką. Na ekranie telewizyjnym zadebiutował w 2009 roku w serialu "Przystań", chociaż większą rozpoznawalność dała mu rola Aleksandra w "Sali samobójców".

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat